PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465134}

W drodze

Trucker
6,6 616
ocen
6,6 10 1 616
W drodze
powrót do forum filmu W drodze

Kino drogi..

ocenił(a) film na 8

Takie jest życie,sytuacje i ludzie nigdy nie maja tylko zalet ani tylko wad..... kiedy syn mówi matce....,nie masz nikogo., musisz byc samotna ? ona odparła - każdy ma swój charakter (jak widać niektórzy nie potrzebują nikogo) nikt im do szczescia nie jest potrzebny poniewaz tacy juz są..
Bardzo dobry dramat,polecam

ocenił(a) film na 8
adamxx68

Zgadzam się z Tobą Kolego. Pierwszy raz znalazłem ten film chyba 2 lata temu a teraz przypomniałem sobie że dawno nie oglądałem. Bardzo podoba mi się rola Michelle i to stwierdzenie które przytoczyłeś ,, każdy ma swój charakter '' tak właśnie jest i nie należy od razu zakładać że taka osoba jest egoistą. Może mieć problemy z komunikacją trochę może mówi to co myśli ale tak jest przyzwyczajona i jak widać można się w końcu dogadać i złapać język i więź z taką osobą. Identyfikuję się z tym filmem bo również jak Ona nie lubię przebywać na imprezach gdzie jest liczne towarzystwo czy spotkaniach rodzinnych gdzie wszyscy się uśmiechają ,,sztucznie '' na pokaz ja też odstawiam przedstawienie ale w myślach męczy mnie to wszystko i kiedy znowu mogę być sam to właśnie odpoczywam. Jednak szanuję ludzi i zawsze chętnie pomogę ale również jestem kierowcą i droga przed sobą to najwspanialszy widok jaki mogę sobie wymarzyć. Tylko szkoda że nie mamy żadnych widoków nie to co w USA ;/
hehe dobra Pozdrawiam i również polecam ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones