PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682170}
7,7 228 248
ocen
7,7 10 1 228248
8,6 45
ocen krytyków
W głowie się nie mieści
powrót do forum filmu W głowie się nie mieści

Dla wielu osób jest to jedna z ulubionych postaci w filmie, ale ja odniosłem zupełnie inne wrażenie. Przez jego pierwszą połowę zachowuje się okropnie bucowato traktując Smutek z góry, jakby była gorsza. No ale pozwoliło to autorom pokazać fajny rozwój postaci, bo na szczęście pod koniec wszystkie emocje, wraz ze Smutkiem, zaczynają "kontrolować" Riley wspólnie.

ocenił(a) film na 7
CleoAir

Też uważam że radość jest tu najgorszą postacią. Egoistka, pomiatała smutkiem, nie próbowała zrozumieć punktu widzenia innych a sama narzucała swój. Okropna

Przemiana jak najbardziej udana moim zdaniem, z buca do kogoś kto rozumie innych

ocenił(a) film na 7
Floydepeche

po pół godzinie miałem ochotę wyłączyć bo Radość była niezwykle irytująca. Nie szło na nią patrzeć ! Ale na szczęście po pierwszej tv reklamie wszystko się zmieniło na lepsze :) Ale niestety od początku pojawienia się Bing Bonga wiedziałem że kiedyś będzie musiał opuścić głowę Riley i to mnie smuciło ....

CleoAir

takie chyba nawet było zamierzenie twórców ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones