PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682170}
7,7 228 122
oceny
7,7 10 1 228122
8,6 45
ocen krytyków
W głowie się nie mieści
powrót do forum filmu W głowie się nie mieści

Długo zwlekałem z obejrzeniem tego filmu, choć miałem go na wyciągnięcie ręki. Myślałem, że jest to jedna z wielu produkcji na masową skalę robionych tylko po to, by ludzie chodzili do kina. Czytając bardzo dobre recenzje przełamałem się i dzisiaj po raz pierwszy zobaczyłem.
Rewelacja!
Najlepszy film animowany, jaki oglądałem w ostatnim czasie. Postacie są świetnie opracowane. Każda z emocji ma swój charakter i przekonania, co powinno się robić w danej sytuacji. Pomysł jest naprawdę ciekawy. Przedstawienie ludzkiej głowy, jako skomplikowanego systemu operacyjnego okazało się strzałem w dziesiątkę! Nie ma nic lepszego niż zmagania emocji podczas rozmaitych sytuacji w życiu 11-letniej dziewczynki. Naprawdę. Ogląda się bardzo przyjemnie. Film nie przynudza, ale podsyca wyobraźnię. Parę momentów jest naprawdę świetnych do zapamiętania na zawsze. We wszystkim chodzi o to, żeby pokazać nam, jak bardzo ważne w naszym życiu są: Radość, Smutek, czy Złość. Nie da się funkcjonować bez okazywania tych uczuć.
Tak samo nie da się żyć z myślą, że do tej pory nie obejrzało się filmu.
Polecam! Po prostu trzeba obejrzeć, by doznać prawdziwych wrażeń.

Deathstroke_filmweb

Wiesz jakie są natępne filmy Pixara?

:)

ocenił(a) film na 10
LordVader345

Nie bardzo, a wiesz jakie?

Deathstroke_filmweb

Gdzie jest Dory
auta 3
Coco
Toy Story 4
Iniemamocni 2

Co sądzisz?

ocenił(a) film na 10
LordVader345

O tamtych to się przed chwilą dowiedziałem z Wikipedii, ale Iniemamocni 2?

Deathstroke_filmweb

Tak :-) To prawda

Super nie? Oby była fabuła w stylu Avengers i Watchmen

ocenił(a) film na 10
Deathstroke_filmweb

Mnie do obejrzenia tej animacji skłoniły postacie na okładce i sam pomysł, spodziewałem się czegoś nowego, interesującego i ciepłego. Podczas oglądania, po rozwinięciu się całej akcji, moja szczęka huknęła o podłogę, nie byłem w stanie oderwać oczu od monitora, po zakończeniu seansu nie mogłem wstać z miejsca... Minęły dwa miesiące, a ten film wciąż chodzi mi po głowie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones