PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99290}

W imię miłości

The Pact
6,5 650
ocen
6,5 10 1 650
W imię miłości
powrót do forum filmu W imię miłości

Zbierałam się dwa lata po przeczytaniu książki żeby obejrzeć ten film, w końcu udało się
go zdobyć. Liczyłam na podobną ekranizację do książki, szczególnie patrząc na
popularność filmu "Bez mojej zgody" również na podstawie powieści Jodi Picoult, ale jak
zwykle - przeliczyłam się..
Film w sumie nudny, nie da się "zżyć" z bohaterami jak niekiedy daję się w filmach, zero
emocji, w sumie to wielkie nic. Sceny z dzieciństwa marne i ilość ich niewielka, scena
samobójstwa marna, nie wspominając już o rozprawie.. Nie piszę, że szkoda czasu, bo w
sumie film łatwo się ogląda nie męczy mimo ogólnego zlepu wszystkiego, szału nie ma,
polecać nie ma komu.. Lekko popsułam sobie wizję mojej ulubionej powieści, niestety, ale
co poradzić, nie można liczyć na idealne ekranizacje z każdym najdrobniejszym
szczegółem z książki, ale zmieniając większosć rzeczy po prostu psują wizję osoby oglądającej PO przeczytaniu książki..
5/10, szkoda.

ocenił(a) film na 6
Pommella

Zgodzę się z faktem, że ekranizacja nie oddaje wszystkich szczegółów. Szczerze mówiąc nastawiłam się na to, gdy tylko kliknęłam play i zaczęłam oglądać.. Liczyłam chociaż na to aby oddać jakoś okazalej scenę zbrodni, no i jak wspomniałaś podczas procesu, bo to w większości na tym skupia się fabuła książki. Może jesteśmy tak sceptycznie nastawione ze względu na to , że czytałyśmy książkę, która moim zdaniem jest fenomenalna, i oczekiwałyśmy na wielkie BUM ze strony filmu.

Pommella

Ten film jest, w porównaniu z książką, katastrofą. Szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones