PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863289}
5,0 9 453
oceny
5,0 10 1 9453
4,4 15
ocen krytyków
W jak morderstwo
powrót do forum filmu W jak morderstwo

Dla mnie, emigrantki, każdy obraz swojskich klimatów ogląda się z rozrzewnieniem.. Ten film jest dobrze zagrany, dobrze wyreżyserowany i ma cudny klimat.. Jeśli ktoś szuka wyższych lotów to nie ten tytuł, lecz jeśli ktoś chce odpocząć w fajnym klimacie, to jak najbardziej .

użytkownik usunięty
gosia_strasz

Sielankowy kryminał :) mnie podszedł, fajny klimat :)

ocenił(a) film na 7
gosia_strasz

Podejrzewam u Pani rozdwojenie jaźni. Dr jekyl and mr hyde :)

ocenił(a) film na 7
Josephine_filmweb

Haha! A to z jakiej racji? Bo kocham dobre filmy niezależnie od gatunku?

ocenił(a) film na 7
gosia_strasz

Twoje zdjęcie jest dołączone pod dwiema skrajnie różnymi komentarzami dot. filmu…

ocenił(a) film na 7
Josephine_filmweb

Dziękuję za info, już napisałam do faceta, dlaczego ma moje zdjęcie profilowe. Masakra :(

ocenił(a) film na 7
gosia_strasz

Niespotykany przypadek, przyznasz?!

ocenił(a) film na 7
Josephine_filmweb

Oj tak, tym bardziej, że wchodząc na profil tego Michała ma ikonkę bez fot..

ocenił(a) film na 5
Josephine_filmweb

Obejrzałem właśnie ten film i tak sobie wszedłem aby poczytać komentarze a tutaj widzę 2 profile o jednakowym zdjęciu i trafiłem akurat kiedy trwa dyskusja.

ocenił(a) film na 7
orkosky

U mnie podoba sytuacja z tym ze ja spowodowałam dyskusje :) teraz oglądam The office i boli mnie już brzuch ze śmiechu :))

gosia_strasz

to akurat od dłuższego czasu problem filmwebu, widzę to pod każdym filmem ;/

ocenił(a) film na 3
gosia_strasz

Ten film jest zrobiony na "odwal się". Marne zdjęcia, mało ujęć, żenująco nakręcone sekwencje, które mają trzymać w napięciu jak śledzenie chociażby. Zagrany byle jak, żaden z aktorów się nie wysilał. Jak ktoś chce odpocząć, to koniecznie powinien coś innego sprawdzić, bo przy tym będzie się tylko irytował, jakie to durne jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones