PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=830611}
5,3 8 853
oceny
5,3 10 1 8853
3,7 3
oceny krytyków
W nieskończoność
powrót do forum filmu W nieskończoność

Scenariusz jest bezsensu, tyle absurdów w jednym filmie nie widziałem. Przykład

1.bohaterowie szukają jajka by dokończyć bombę. Jajko było schowane w ciele głównego bohatera z poprzedniego życia. Ciało przetrzymują w jakimś tajnym laboratorium z zawansowaną technologią, dopiero pod koniec filmu gdy główny bohater po jakimś niebezpiecznym zabiegu przypomina sobie że jajo jest w ciele. Absurd ponieważ dlaczego w zaawansowanym laboratorium nie wykryli tego jaja które było ukryte w tym ciele ?
2. rozpędzony motorem wskakuje na skrzydło samolotu to jest spoko nieźle im to wyszło ale wskoczył na wysokości klifu i od razu rozwalił silnik gdzie pilot musiał lądować
- zrozumie jeszcze przechylanie samolotu wokół osi
- ale tego jak wyskakują z samolotu już nie, przed chwilą byli nie wiem 300 - 400 m nad ziemią ? a jak wyskakują z samolotu spadają kilka kilometrów ? wtf ??
3. dlaczego od razu nie rozwalili tej siedziby rakietami z helikoptera, który notabene pojawia się pod koniec akcji ze szturmem na ten mini zamek kolejny absurd ??

Fabuła nawet spoko ale te akcje jak i inne, które można wychwycić w tym filmie psują go absurd goni absurd . . .

pytatrololo

1. A czego oczekiwać od ludzi, którzy kolekcjonują ciała ze swoich wcieleń? Pewnie mieli już ich tam setki, jak nie tysiące...
Z drugiej strony, skoro wiedzieli że miał jajo i gdzieś je ukrył, to nie zrobienie rentgena to już czysta głupota.
Głupotą jest też stan ciała - gościu zginął rozbijając się w samochodzie, a wyglądał jakby się kriogenizował.
2. Żaden pilot nie przelatywał by tak blisko klifu.
Silnik rozwalił motor (wpadł w niego motor po "przyskrzydleniu").
Pilot nigdzie nie musiał lądować, nie wiem o co chodzi.
3. Być może bali się, że to zdetonowało by to bombę planetarną?

Geist00

A, i jeszcze jedno - jakim cudem ta katana nie wysunęła się ze skrzydła przy obrocie samolotu? No chyba, że już wtedy używał swojej mocy gekkona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones