PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98226}
5,1 51
ocen
5,1 10 1 51
W poszukiwaniu Złotego Miasta
powrót do forum filmu W poszukiwaniu Złotego Miasta

Thriller bardzo ale to bardzo przewidywalny. Nic pociągającego w tym filmie nie ma, ale człowiek oglądając go nie ma uczucia że się męczy ale nic specjalnego. Pozdrawiam !!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 6
Magic

Właściwie to nie jest typowy thriller, ale taka mieszanka sensacji z filmem przygodowym, zresztą oglądałem ten film dość dawno i chętnie obejrzałbym go jeszcze raz, żeby go sobie przypomnieć.

ocenił(a) film na 6
underground73

Oglądałem znów po raz kolejny (mam ten film na DVD - do wyboru lektor lub napisy) i muszę powiedzieć, że jest to "niezłe kino", ale nic poza tym. Można obejrzeć, jeśli bardzo lubi się filmy przygodowe. Niemniej jednak, daleko mu do stylu "Indiany Jonesa" czy nawet serii filmów z Winnetou. Jest to zwykłe niskobudżetowe kino, które można obejrzeć, jeśli się nie ma nic lepszego do roboty.

Zalety :
+ Wciągająca fabuła (Już na początku filmu ginie brat głównego bohatera z powodu jakiejś starożytnej tacy, potem obserwujemy poszukiwania Złotego Miasta wraz z całą ekipą)
+ Bardzo ładne krajobrazy (dużo przyrody, typowa dla dżungli zieleń, specyficzny klimat)
+ Nie ma nudy, gdyż każdy z bohaterów ma coś do powiedzenia i cały czas coś się dzieje

Wady :
- Naiwność większości członków ekipy (nie podejrzewają ani przez chwilę nieuczciwości Latynosa, który rozmawiał z bandytami po hiszpańsku)
- Film jest trochę mało urozmaicony - przydałoby się pokazać jakieś egzotyczne ptaki, tygrysy czy inne zwierzęta
- Złote Miasto (a więc główny cel wyprawy) okazuje się "za mało złote". Spodziewałem się większej gamy złotych kolorów, niezwykłych miejsc czy posągów - a tutaj wyglądało to trochę jak stara szopa.
- Typowy happy end, bez żadnych zaskakujących momentów.

underground73

Cześć. Czy istniałaby możliwość z twojej strony podzielenia się tym filmem? Jeśli tak - czy dałbyś radę zrobić go do 700MB? Jeśli nie- zrozumiem, ale będzie szkoda.

ocenił(a) film na 6
wjewjurka87

Dałoby radę, ale chwilowo mam mało czasu. Postaram się niedługo odezwać.

underground73

:) poczekam... cierpliwie, a nuż się uda.

underground73

Hej, daj znać jak to będzie z powyższym...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones