PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=157904}

W pułapce czasu

Sengoku Jieitai
6,5 446
ocen
6,5 10 1 446
W pułapce czasu
powrót do forum filmu W pułapce czasu

Pamiętam go z dzieciństwa ehh nic sie nie zestarzał :) Oddział współczesnego wojska cofnięty w czasy samurajów to jest to :)

ocenił(a) film na 8
Spock_9

ja tez go widzialem w dziecinstwie! w latach 80tych pokazali go w telewizorze (pr.1) w sobotnim kinie nocnym- bylem zachwycony! mial entuzjastyczna recenzje w "Trybunie Ludu"(w dodatku z programem telewizyjnym na caly tydzien:)...od tamtego czasu go nie widzialem, nawet nie pamietalem tytulu, az tu brat w zeszlym roku pokazuje mi filmu tego remake (chyba z 2006)...

ocenił(a) film na 9
washack

Oj fakt. Sama widziałam go na VHS-ie we wczesnych latach 90'tych i był to pełen odlot na "wieczorku kinomana" organizowanym u dysponującej wolną chatą koleżanki. Do dziś ma u mnie zresztą mistrzostwo świata w kategorii "Podróż w czasie do Średniowiecza".
Jako że japońskie średniowiecze było jakie było- jest to niezła petarda i wcale nie jest powiedziane (spojler) że z racji przewagi technicznej przybysze z XX wieku od początku do końca będą panami sytuacji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones