PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631268}
5,6 7 167
ocen
5,6 10 1 7167
3,7 6
ocen krytyków
W ukryciu
powrót do forum filmu W ukryciu

To brzmi zbyt piękne by mogło być prawdziwe, to nie może się udać…! Tak myślałam zmierzając na europejską premierę tego obrazu.
W praktyce wyszło nawet przyzwoicie. Historia ciekawa- oryginalna (polski branżowy film, nie do wiary!), zdjęcia ładne, muzyka urzekająca, aktorki piękne i utalentowane. Tylko brakowało mi tego, na co najbardziej liczyłam- erotycznego napięcia, eskalacji relacji emocjonalnej między bohaterkami. To o tym miało być to kino.

Spodobał mi się film, ale mnie nie zelektryzował… Ale może tak to jest gdy dwaj starsi panowie (reżyser i scenarzysta) tworzą historię więzi między kobietami. Pieczołowicie odtworzone zostały elementy scenografii, historii itp. Tylko opowieść pozostawiona jakoś sama sobie, bohaterki drewniane i niezrozumiałe dla mnie. Szkoda… mogło być tak pięknie…

improwizacja

Zastanawiające jest to, ze dla mnie filmy wielbione przez zwolenników kina branżowego z reguły okazują się prostymi gniotami o seksie, natomiast te branżowe które są gnojone lub przyjmowane jako tylko przyzwoite, pięknymi historiami o miłości. Dlatego, zachęciłaś mnie do obejrzenia "W ciemności".

grafzero

Obejrzysz " W Ukryciu" " W CIEMNOSCI"? ;)

exces

Wybacz, iście freudowska pomyłka :P

improwizacja

Pytanie czy aby na pewno 'o tym' miało być to kino. Być może wcale nie chodziło o erotyczne napięcie ani wznoszenie na coraz wyższe poziomy relacji. Z gruntu rzeczy to film mówiący nam znacznie więcej niż tylko o związku dwóch kobiet. Można by główne bohaterki wymienić na dzieci, starców- przekazać dokładnie to samo. Film sam w sobie mnie urzekł. Nad ocena muszę się jeszcze zastanowić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones