PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751665}
4,2 12 830
ocen
4,2 10 1 12830
3,7 15
ocen krytyków
WSZYSTKOGRA
powrót do forum filmu #WSZYSTKOGRA

Niesmaczny żart

ocenił(a) film na 1

Ten film obraża twórców musicali. Jezu, nawet Wam się nie chciało własnych piosenek wymyślić, a wydaje mi się, że głównie na podstawie tego powinien być oceniany musical - czy ma dobre, autorskie piosenki czy nie. Tutaj postawiono na oklepane numery i kompletnie pozbawioną sensu fabułę. Najgorszy polski film jaki oglądałem, do tego współfinansowany z budżetu państwa. Wstyd. Żenada. Kompromitacja. Hańba.

ocenił(a) film na 2
mietczynski

"Najgorszy polski film jaki oglądałem" - oj, to chyba nie widziałeś "Córki dancingu" ;)

ocenił(a) film na 3
elfijka

Widziałam oba filmy i sądzę, że reprezentują sobą podobny poziom

ocenił(a) film na 7
mietczynski

bo ja wiem, będąc ciut złośliwą, wspomnę, że w Mamma Mia także były użyte stare kawałki ;-P

Kasha

Użyto, ale:
- Abba wyraziła na to zgodę
- Jej członkowie byli obecni przy tworzeniu scenariusza (podobnie jak w TM Roma przy tworzeniu polskiej wersji musicalu)
-Scenariusz został tak skonstruowany, aby te piosenki miały sens a całość była składna i spójna.
- Wypominasz "ciut złośliwie", że Mamma mia ma wykorzystane utwory zespołu ABBA, pomijając fakt, że każdy inny musical ma specjalnie tworzoną muzykę, słowa, całe libretto jest tworzone od podstaw do musicalu.
- Zrobienie filmu muzycznego a musicalu, to nie jest to samo. W filmie nie ma nic składnego, dobór piosenek ma się nijak do akcji filmu właściwie czy do powagi danej sytuacji. Jest to film ze składanką muzyczną (na dodatek mierny) a nie musical.
Ta twoja "złośliwość" to raczej ignorancja.

Sasayaki

Jeśli ktoś twierdzi, że piosenki w tym filmie są przypadkowe, to chyba nie rozumie co ogląda...
Z musicali, gdzie zrobiono covery znanych piosenek to jeszcze rewelacyjny Moulin Rouge, który zdobył masę nagród.

mlodsza91

Porównujesz Moulin Rouge do filmu #wszystkogra?
Może "nie rozumiem" co oglądałam, jednak nie zwykłam nigdy rozumieć rozrywek dla mas, którą Disco Polo zadowala.
To chyba ty nie wiesz za bardzo o czym piszesz.

mietczynski

Widziałam w życiu wiele filmów dobrych, złych itd. Ten jest niezwykły - zupełnie bezpretensjonalny, świetne wysmakowane zdjęcia, delikatny humor, piękne aranżacje piosenek świetna choreografia i niezwykle rzeczywiście to wszystko jakoś pozytywne, lekkie i świeże. Brawo dla całego zespołu! W polskim kinie ewenement. Ten film sprawił mi ogromnie dużo radości. i satysfakcji, że można zrobić coś tak nieodpowiedzialnego i profesjonalnego. Brawo wy! Każda sekunda tej błyskotki jest warta swego istnienia , a Ty malkontencie marudzisz - albo jesteś przedwcześnie podstarzały, albo nazbyt ambitny. Wyluzuj!

agasper321

To ty wyluzuj, spójrz na ocenę filmy. Spójrz na recenzje. Tak, tak masz prawo do swojej oceny, ale myślisz sie z tym ze masz dobry gust. Twoj gust jest na strasznym poziomie. To okropne,ze ktos lubi oglądać gowno. Żałosne.

mateuszz27

Nie wiem o co chodzi. To nie mój komentarz, kolejny raz się zdarza, że ktoś coś pisze na moim koncie. Ja się z tą oceną nie utozsamiam. Pozdro

mietczynski

myślałam że przesadzasz, ale nie.....

ocenił(a) film na 1
mietczynski

Racja jeden z najorszych polskich musicali można go porównać do Miłości z listy przebojów którego świetnie zrecenzowałeś na kanale Masochista.

mietczynski

Mieciu obciągnąłbym ci (no homo)

ocenił(a) film na 2
mietczynski

Ten film to obraza dla wszystkiego, co w jakikolwiek sposób zostało pokazane w tym filmie. Że tez tacy aktorzy zgodzili się zagrać w czymś takim. Powinni pozwać reżysera o zniesławienie.

mietczynski

Obejrzyj, to znaczy postaraj się obejrzeć "Disco polo". To jest dopiero dno filmowe, ale swoją drogą, Twoja recenzja zaintrygowała mnie do obejrzenia "Wszystko gra";-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones