PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751665}
4,2 12 830
ocen
4,2 10 1 12830
3,7 15
ocen krytyków
WSZYSTKOGRA
powrót do forum filmu #WSZYSTKOGRA

Mogłaby spokojnie zostać odegrana przez kawałek chleba

reservoirxxdog

miszczkoment :)))

reservoirxxdog

Rozumiem, że to nie chleb byłby bardziej czerstwy z tej dwójki ? :)

ocenił(a) film na 1
qrdejacek

Wahałam się, ale owszem - chleb mógłby się okazać bardziej charyzmatyczny.

ocenił(a) film na 10
reservoirxxdog

Łatwość z jaka przychodzi Ci taka potwornie bezczelna ocena jest porażająca. A nie mozesz pomysleć o tym ze ta postać była po prostu tak napisana? Dlaczego ublizasz aktorowi porównujac do czegoś gorszego niz kawałek chleba? Mam pewne podejrzenia co do Twojej osoby ale nie zdradzę ich bo nie chce ci przykrości zrobić - co tobie przychodzi z łatwością. Ciekawe czy byłabyś taka odważna i powiedziała to temu aktorowi? Bo nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale aktorzy tez mogą wchodzić na ten portal. Ale pewnie właśnie ta gigantyczna ilośc frustracji jaka w sobie nosisz powoduje ze chciałabyś zeby to ten aktor to przeczytał. Straszne to..

ocenił(a) film na 4
niewienikttego

A ja wierzę, że nie każda zła opinia to zrazu frustracja i bliżej nieokreślone hołdowanie pewnemu warzywu.

Niemniej jednak wg mnie aktor od piłkarza wykonał kawał dobrej roboty, bo mu uwierzyłam, stworzył z tej kliszy postać z krwi i kości, która nie jest tylko jednym wielkim stereotypem żyjącego pustym życiem kolesia. Niemalże z szamba perfumerię :)

ocenił(a) film na 1
niewienikttego

Ale ja się nie czuję sfrustrowana. Bawiłam się świetnie

niewienikttego

Chciałem tylko zapytać jak można tak samo ocenić Big Short, Nienawistną ósemkę i tą (ch...) szmirę?

Mientki37

To proste. Wchodzisz na strony tych filmów i dajesz im tyle samo gwiazdek. Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam!

reservoirxxdog

hhaah, igzakli..
tylko żę chleb byłby chociaż troche ładniejszy. i szlachetniejszy

reservoirxxdog

ok, heheszki heheszkami, ale jaki to jest film? ma szansę na Węża? gorszy od 'Hiszpanki'?

ocenił(a) film na 1
mietczynski

cześc Mieciu!

ocenił(a) film na 1
mietczynski

Przepraszam, poszłam do kina objazdowego na mojej prowincji zanim zabroniłeś...

ocenił(a) film na 3
reservoirxxdog

Bo to był chleb (jedno)razowy. I jeszcze bęc, uwaga ogólna: te panie, w części reżyserki, które z takim niesmakiem mlaskały nad miernym oddaniem skomplikowanej natury kobiecej w szowinistycznym męskim kinie, teraz mają swój czas, mogą - więc to robią - tworzyć chlebowe ludki z postaci męskich. Rozumiem - zemsta, ale nie rozumiem, że tak mało artystyczna i zwyczajnie nieciekawa. Panie, dajcie sobie spokój z reżyserowaniem, skakaniem na nartach, boksem i polityką. Bo? Bo już wam wąsy rosną, te wąsy, które młodym chlebom nigdy nie wyrosną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones