PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751665}
4,2 12 834
oceny
4,2 10 1 12834
3,7 15
ocen krytyków
WSZYSTKOGRA
powrót do forum filmu #WSZYSTKOGRA

Jestem akurat od razu po seansie. Przede mną wisienka na torcie w postaci Kapitana Ameryki, ale ja tu nie o tym chce prawić. Otóż od wielu lat ciągle słychać jaki to polskie kino ma stan. Kupa, dno i metr mułu. A co ja ostatnimi czasy widzę? Najpierw wybitny Demon, potem zacny nowy Pitbull, a teraz w miarę sympatyczne #WSZYSTKOGRA. Ja się po tym filmie nie spodziewałem dosłownie niczego, a dostałem całkiem sympatyczne kino, które zdołało przykuć moją uwagę na te 90 minut. Film daje radę, podobała mi się gra zwłaszcza trójki młodych dziewczyn zwłaszcza w prymacie tego jaki fun musiały mieć na planie. Bo relacje pomiędzy nimi wyszły w moim mniemaniu wyśmienicie. A co do samej warstwy muzycznej. Ja starym prykiem nie jestem, hity promowane w filmie raczej nowe nie są, ale dają radę. Ważne, że nie kaleczono tu zbytnio uszy. :) Nie mniej ostatni mój kontakt z kinem polskim raczej mnie zachęca do jego oglądania. Oczywiście unikam "hitów" pokroju Kac Wawa czy Polskie Gówno dlatego mogę być dość nieświadomym osobnikiem w aktualnej polskiej kinematografii, ale ten film polecam. Nie oczekujcie czegoś wielkiego. Tak na odstresowanie.

ocenił(a) film na 8
darkknight1989

No, ale co się dziwisz? Polacy to chyba jeden z niewielu narodów, który zawsze jest niezadowolony z tego, co wychodzi z ich kraju i pewnie chciałby tutaj drugą Amerykę...tfu! (sorki za uogólnianie, osobiście też nie należę do tej opcji)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones