PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698178}

Wakacje Mikołajka

Les vacances du petit Nicolas
6,5 15 948
ocen
6,5 10 1 15948
5,5 4
oceny krytyków
Wakacje Mikołajka
powrót do forum filmu Wakacje Mikołajka

A tak, wyszło takie nie wiadomo co, ni to dla dzieci, ni dla dorosłych. 5/10 :(

ocenił(a) film na 5
cronin35

Wakacje mikołajka, podobnie jak jego poprzednik inspirowane są wszystkimi książkami, zarówno Mikołajek nie jest oparty tylko i wyłącznie na książce ,,Mikołajek" ale i na pozostałych historiach z tego cyklu.

ocenił(a) film na 5
Mastersix

bazuję na swoim umiłowaniu do Mikołajka sprzed lat oraz, a właściwie przede wszystkim, na opinii mojego syna, który książki o Mikołajku przeczytał chyba kilkadziesiąt razy. I czyta je nadal., wciąż i wciąż. jak to powiedział junior - za mało Mikołajka w Mikołajku. I tyle. Żadna rewelacja, przeciętnie wręcz.

ocenił(a) film na 6
cronin35

Zgadzam sie ,za duzo rodziców mikołaja a za mało jego przygód

ocenił(a) film na 6
cronin35

Zdziwiło mnie nawet że na filmwebie Mikołajek to bohater pierwszoplanowy - jak dla mnie był to tylko bohater epizodyczny Xd Główne role - rodzice i reżyser ! Żenujące :(

ocenił(a) film na 4
Mastersix

Jako osoba, która milion razy przeczytała wszystkie części, to stwierdzam, że film nie ma nic wspólnego z książką. Niestety.

ocenił(a) film na 3
Alex303

Ja także przeczytałem milion razy przeczytałem wszystkie książki o Mikołajki . I tu sie z tobą zgodze że ten film nic z książką nie ma .

cronin35

Czyli nie spodoba się dzieciakom wieku od 3 do 7 lat ?
Mam zamiar jutro iść właśnie na to.

ocenił(a) film na 5
cronin35

Idealne podsumowanie filmu.

ocenił(a) film na 7
cronin35

Trochę przekombinowany.Pierwsza część o wiele lepsza.Ale obejrzeć i tak warto

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones