PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698178}

Wakacje Mikołajka

Les vacances du petit Nicolas
6,5 15 955
ocen
6,5 10 1 15955
5,5 4
oceny krytyków
Wakacje Mikołajka
powrót do forum filmu Wakacje Mikołajka

Mój syn (7 lat) zbyt wiele złych rzeczy zobaczył:
- można na plażę iść z inną panią a nie z żoną i rozbierać się do naga,
- pani może się bawić na imprezie z bogatym panem zapominając o mężu,
- można jechać na wakacje bez dziewczyny i napisać jej przykry list tylko dlatego, że poznało się inną

Inne, nie damsko-męskie wątki i sceny były OK, ale było ich mało.

CoperNick

Po pierwsze: "Mikołajek" jest nie tylko dla dzieci. :)
Po drugie: oczywiście, że można iść z inną panią a nie żoną na plażę i rozebrać się do naga, w końcu istnieją plaże nudystów :P .

ocenił(a) film na 5
Davus

Można iść na pustą plażę nudystów z inną panią, oczywiście, że można. Na wakacjach to chyba wiele rzeczy można. Ja namawiałem żonkę dwa razy na taką plażę, żeby już nie szukać innej dzikiej plaży, ale nie: musieliśmy iść szukać dalej, bo z kolei ja nie lubię zatłoczonych. Dla mnie to, że żonka nie chce, to nie powód aby iść z inną panią. Ale... "oczywiście, że można".

Nie zwróciłbym może dużej uwagi na te rzeczy, co wcześniej napisałem, ale mój syn zadawał mi mnóstwo pytań o "te" rzeczy. "Dlaczego ta pani...", "Dlaczego nie poszedł z żoną tylko z inną panią" i wiele podobnych. W sumie to jestem chyba dumny - może ma dobry wzór u rodziców.

CoperNick

Oj tam, oj tam. Niech pyta, na pewno mu to nie zaszkodzi. :P
Film w gruncie rzeczy jest jednak dość konserwatywny, przecież uczy, że rodzina jest najważniejsza itp. itd. Więc bez przesady. :P

ocenił(a) film na 5
Davus

No nie synowi nie zaszkodziło, pytał ja mu wyjaśniałem kiedyś w końcu trzeba z synem pogadać o tych sprawach. Ogólnie to nawet jestem zadowolony, syn też. Na pewno nie żałuję, że byłem.

ocenił(a) film na 7
CoperNick

Te film pokazuje jak myślą dzieci. Jak zobaczyłem liścik do dziewczyny, od razu przypomniały mi się szkolne czasy. Świetne odwzorowanie dziecięcej wyobraźni.

ocenił(a) film na 5
stadnicki82

Tak, liściki były fajne. W sumie to nie powinienem się czepiać liścików. Syn po prostu nie zrozumiał dlaczego nagle pisze w liście takie przykre rzeczy - jego wina, nie filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones