PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1066}
7,5 36 582
oceny
7,5 10 1 36582
7,3 17
ocen krytyków
Wall Street
powrót do forum filmu Wall Street

Być jak Gordon Gekko

użytkownik usunięty

Kreowany oczywiście na czarny charakter, ale któż z nas nie chciałby być taki jak on. Pewny siebie, bez skrupułów, wyrafinowany z klasą i kasą. Otwarcie nikt nie przyzna, ale to jest kawał sukinsyna, który ma coś w sobie...
Dla mnie jedna z najlepszych ról jakie kiedykolwiek widziałem. Wielki szacunek dla Douglasa mam po tym filmie

ocenił(a) film na 7

nie wiem jak ty ale ja nie chce i bede raczej sypial z dziwka byc kochanym przez dziwke, miec przyjaciol ktorzy wydaja cie w koncu, no i spedzic starosc w wiezieniu.

ocenił(a) film na 7
cpbarca

'nie bede' poprawie sie by miala wypowiedz logike

użytkownik usunięty
cpbarca

cpbarca---> chęntnie bym z Tobą polemizował na taki czy inny temat o Gordonie Gekko, ale pomimo korekty przez Ciebie dokonanej, nadal do końca nie rozumiem sensu Twojej wypowiedzi i raczej trudno jest mi się odnieść

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
PatronX

chodziło mi tu o coś inngeo niż ilość zer na koncie, ale cóż...

użytkownik usunięty

te słowa wypowiada Carl Fox do swojego syna żeby przejrzał w końcu na oczy i nie zadawał się z Gordonem Gekko

Na szczęście jednak nie każdy chciałby taki być. Jeśli ktoś uważa, że jest inaczej, to chyba tylko, aby usprawiedliwić własne "pragnienia".
Bardzo dobry film, choć dziwnie się go ogląda w dzisiejszej rzeczywistości. Oczywiście, świat biznesu i finansów jest tak samo bezwzględny i pełen oszustów, ale dzisiaj więcej jeszcze w nim wyrachowania.
Kiepskie tłumaczenie albo tylko przestarzałe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones