PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=210848}

Wampiry: Przemiana

Vampires: The Turning
3,7 587
ocen
3,7 10 1 587
Wampiry: Przemiana
powrót do forum filmu Wampiry: Przemiana

ze dawno takiej tandety nieogladalem, a zdarza sie mi obejrzec filmy ktre maja 5/10 i tez po nich jada a po obejrzeniu jednak nie jest az tak tragicznie jak w tym filmie. Fabula do bani, gra aktorow rodem z lat 80. Ech i kto dal 10 pewnie jacys zapalency co go zrelowali.

ocenił(a) film na 1
remos

Zgadzam się w 100%, film jest denny, czasami to wręcz śmiać mi się chciało z amatorszczyzny, pomieszanie z poplątaniem, wstawili sobie zabawkowe szczęki, niebieskie oczka i myślą, że to wystarczy by film o wampirach kręcić i jeszcze jakieś pomieszanie z karate. Zdecydowanie najgorszy film o wampirach.

ocenił(a) film na 2
mrtnt

Wziąłem ten film z wypożyczalni, bo myślałem, że to tajlandczycy robili, oczekiwałem czegoś oryginalnego a tu słabiutko zrobiony, w 100% oparty na amerykańskich zużytych wzorcach, filmik bez cienia oryginalności. Słabizna.

ocenił(a) film na 1
remos

Bez Kitu Film Ten Jest Do Bani Jedyne Co W Nim Fajnego To Sang (Wampirzyca:-) I Mai Thai (Sztuka Walki) A Tak To Słabiutko :-(
Myœlałem, Że Będzie Fajny Ale Niestety :-(

ocenił(a) film na 3
remos

Film kiepski, ale widziałem już gortsze (również o wampirach - np. Blade Trinity). Nie zmienia to jednak faktu, że trzeba mieć dużą siłę woli aby dotrzymać do końca tego badziewia.

ocenił(a) film na 1
stasiuvino

Blade 3 byl gorszy od tego filmu??? chyba zartujesz....

ocenił(a) film na 5
andzia192

No moim zdaniem był na takim samym poziomie jak blade 3 :) Czyli był średni jak na film wampirzy. Nie był takim gniotem jak te dla nastolatków teraz, no ale nic fantastycznego sie nie działo. Przynajmniej dobrze, że była krew i kły...chociaz główny bohater miał tragiczną facjate po przemianie..ale Niran wygladał dobrze:) No i Sang też^^ 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones