PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548035}

Wampirzyce

Vamps
5,0 7 633
oceny
5,0 10 1 7633
Wampirzyce
powrót do forum filmu Wampirzyce

Efekty specjalne żenujące, oglądając film nie miałem pojęcia, że są one 'dziełem' Polaków, cóż,
jak widać najlepszy sprzęt nie ma znaczenia, liczą się umiejętności, bo takie efekty w dzisiejszych
czasach są nie do pomyślenia. Nie było tego wiele, a jednak niesmak pozostał.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Oktavian7

odcięcie głowy też było niezłe, swoją drogą dziwie się, że Sigourney zgodziła się na udział w tym filmie, najwyraźniej potrzebowała hajsu hehe

ocenił(a) film na 6
hashman

Te efekty były tak okropne,że to po prostu musiał być zamierzony efekt, bo innego wytłumaczenia moim zdaniem nie ma.

ocenił(a) film na 3
DeeDee_Spencer

Chyba tak, takie pseudoparodystyczne. Ale efekt finalny i tak denny. Kto miał być grupą docelową tego filmu? Chyba mało wybredni filmowo nastolatkowie, po to wrzucono dwie ładne buźki.

ocenił(a) film na 7
hashman

byłam na pokazie przedpremierowym połączonym ze spotkaniem z jednym ze speców od efektów i facet dokładnie tłumaczył, że taki był efekt zamierzony na który naciskała reżyserka, pokazała nawet jakiś film s-f z lat 60tych z tańczącymi szkieletami i powiedziała, że ma być dokładnie tak
ten film to zabawa z historią kina i ogóle konwencją, poza tym jest tam mnóstwo świetnych efektów, których nie widać np. scenę kiedy Stacey się pali w solarium albo unosi w powietrzu

hashman

Podobalo mi sie. Film okazal sie lepszy niz sie spodziewalem. Lepszy od calej sagi "Zmierzch"!

ocenił(a) film na 7
CyboRKg

Lepszy od "True Blood" i "Daybreakers" na mój gust :D

ocenił(a) film na 7
hashman

Te efekty były zamierzone... film miał być pastiszem i taki cel osiągnięto.

ocenił(a) film na 7
hashman

Pojęcie pastiszu, parodii, satyry i zamierzonego kiczu jest znane ?

ocenił(a) film na 8
chemas

A ja zauważyłem wpadeczkę
Scena w grobowcu gdy zdekapilowali Sigurdney to potem reszta ciała śmigała to na krótko widziałem głowę

ocenił(a) film na 7
giovanni50

Możliwe :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones