PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=334999}
6,8 114 378
ocen
6,8 10 1 114378
4,9 14
ocen krytyków
Warcraft: Początek
powrót do forum filmu Warcraft: Początek

NEWSY, NOWINKI ITP.

ocenił(a) film na 6

Witam. Zapraszam wszystkich do wrzucania newsów na temat filmu "Warcraft: Początek." Wrzucanie ich w jedno miejsce pozwoli nam na uniknięcie zbędnego bałaganu na forum :)

ocenił(a) film na 9

Hmm. Tylko miasto wydaje się nietknięte, więc raczej to ktoś inny. Może to pogrzeb króla Adamanta Wrynn'a III, ojca Llane'a i jednocześnie koronacja tego drugiego. Wiem, kombinuje :p Jak teraz o tym myślę, to chyba nie dadzą rady przedstawić całej Pierwszej Wojny w jednym 2 godzinnym filmie...

ocenił(a) film na 9
Back to School

Ja bym chciał, żeby trzymali się jak najwierniej książki.

SPOILER

Przede wszystkim niech się skończy tak samo i niech poumierają ci którzy powinni poumierać. Bo jeśli na końcu filmu różowoskórzy wygrają to będę niezadowolony :D

ocenił(a) film na 9
Dentarg

To wiadomo, że im wierniej oryginałowi tym lepiej. Tylko problem w tym, że sam Blizz chyba nie widział jakie rozwiązanie woli. A mnie ten pomysł ze starzeniem wydawał się zawsze taki trochę infantylny. No ale zobaczymy :)

A to racja. SPOILER: Taka trochę "Gra o tron" się zapowiada, jak tyle głównych postaci po jednym filmie odpadnie :P Szkoda Durotana najbardziej, bo zapowiada się kozak z krwi i kości, nie to co jego synalek.

ocenił(a) film na 9
Back to School

Nie rób znowu z Thralla takiego wymoczka ;) Thrall był bardziej wróżbitą niż wojownikiem ;)

ocenił(a) film na 9
niknil20

Swojego czasu był też gladiatorem. Tylko chodzi o jego charakter, zbyt altruistyczny i papierowy bohater.

ocenił(a) film na 9
Back to School

A myślałem, że jestem jedynym który nie przepada za Thrallem :D

ocenił(a) film na 9
Dentarg

Jak widać nie tylko ty :D straszny z niego nudziarz, ale w filmach może lepiej wypadnie.

ocenił(a) film na 9
Ramsey_Fighter

WOW ;D
świetne te spoty są ;D sceny magii wymiatają. Mnie osobiście zachwyca coś jeszcze... Genialne plenery i tła.. wygląda to wszystko genialnie :)

ocenił(a) film na 9
niknil20

O dalszym planie, plenerach i szczegółach juz mówiłem przy pierwszym trailerze, teraz jest jeszcze lepiej :) do tego takie smaczki jak znak Arcane Intellect na przedramieniu Khadgara... ciekawe o ile mu IQ podnosi :P

ocenił(a) film na 9
niknil20

Chociaż jakby się tak lepiej przyjrzeć, to równie dobrze może to być symbol Kirin Tor. Mój błąd, czasem człowiek widzi to co chce zobaczyć :d

ocenił(a) film na 8
thorin3

https://soundcloud.com/backlotmusic/warcraft-music-by-ramin-djawadi/s-RDb5D



OFICJALNY utwór z soundtracka. Potwierdzony przez reżysera. Jest klimat, ale przydałaby się żywsza orkiestra.

ocenił(a) film na 9
sawto1

Faktycznie jest moc. Pierwsze skojarzenie z soundtrackiem Warcraftów, a nie WoWa o dziwo. Mi szczególnie przypadł do gustu początek, czuć klimat Orków. Końcówka trochę gorzej jakby skończona bez pomysłu.
No ale nie mogę się doczekać co będzie dalej. A to najważniejsze, że utwór rozpala emocję :d

ocenił(a) film na 6
sawto1

Zajebisty!

użytkownik usunięty
thorin3

a to tylko 1 z pewnie gdzieś 12 tracków ;)

thorin3

Pierwszy utwór muzyczny


https://www.youtube.com/watch?v=uriUPxg-YVo

ocenił(a) film na 8
Urth

już kilka razy wstawiany :P kilka postów wyżej również ;)

użytkownik usunięty
thorin3

na Filmwebie zmienili dlugisc filmu 2h 3 min ktos cos jakies linki potwierdzajace? liczylem na 2 h 30

ocenił(a) film na 5

Ja tam liczyłem na 3.5h :D

użytkownik usunięty
BroxigarTheRed

na zadośćuczynienie masz screena ;DD

https://pbs.twimg.com/media/CiGeTkAXIAAlSgU.jpg:large

z podpisem: Should we stay or should we go? ;D

ocenił(a) film na 9

Trochę za duże mają te łapy, ale i tak spoko wyglądają. No i oczywiście: yes, we should go! To save our people :P

ocenił(a) film na 5

Nie znalazłem żadnych informacji potwierdzający że film będzie trwał 2h 3 min. Na twitterze i imdb nic nie ma.

ocenił(a) film na 8
BroxigarTheRed

https://twitter.com/ManMadeMoon/status/725737878458757121 Tu jest link potwierdzający. Spodziewałem kilkunastu minut więcej.

Ceresid

To lipa. Sam kiedyś mówił o prawie 3 godzinach a teraz tylko 2? A już chciałem pisać do weryfikatora, że znowu wymyślił sobie czas trwania.

użytkownik usunięty
Puchy11

Z jednej stronu plus ze jest duze prawdopodobienstwo ze film bedzie żwawo poprowadzony zatrzymujacy dech w piersiach ;D a z drugiej na mnius ze to tylko 2h w tym uniwersum ;/

ocenił(a) film na 9
Puchy11

Powinno być 3 h. To co słyszałem kiedyś, czyli 2h 40 min to moim zdaniem było minimum. A teraz niewiele ponad 2h? -.-

http://www.youtube.com/watch?v=PRlBni_wUtE

ocenił(a) film na 6
thorin3

Warcraft Movie Tie-In Items Coming To World Of Warcraft :

http://comicbook.com/2016/05/11/warcraft-tie-in-items-coming-to-world-of-warcraf t/

ocenił(a) film na 6
thorin3

Nowy Spot :

https://www.youtube.com/watch?v=qZWXWdaWY8A

ocenił(a) film na 8
thorin3

Ten sztylet co trzyma Garona jest chyba w 26 sekundzie pierwszego zwiastuna, gdy Lothar pochyla się nad zwłokami króla.

użytkownik usunięty
Ceresid

dokladnie tak, wiec wiesz co to oznacza ;) tak ma byc

ocenił(a) film na 8

Więc dlaczego to zrobiła? W spocie "the survivor" raczej go chroniła. Mógłbyś napisać jeśli wiesz czy wolisz nie zdradzać

użytkownik usunięty
Ceresid

SPOILER

żeby za duzo nie zdradzać napisze tylko, ze zamordowała go z żalem, bo był jednym z nielicznych którzy ja zaakceptowali za to kim jest, ale z drugiej strony byla pod kontrola Rady cieni (przywódca Guldan, ten co w spotach otwiera portal)

ocenił(a) film na 8

Troche tak podejrzewałem, ale dzięki za odpowiedź.

ocenił(a) film na 9

I tak już prawie wszystkie zwroty akcji zdradziliście na forum. Ktoś kto nie zna fabuły nie powinien tego czytać.

ocenił(a) film na 9
thorin3

SPOILER

Czemu Orgrim uderzył tego bidnego orka? :/
Tzn domyślam się czemu, ale niech nie robią z niego trzeciego Thralla (drugim jest Durotan) i niech stanie po stronie Hordy na końcu filmu. On ma być wodzem w kolejnym filmie do licha. A zaraz po nim Ner'zhul. Tak ma być i basta :D

ocenił(a) film na 6
Dentarg

Wg mnie połowa prawdopodobnego 3 filmu mogła by być na podstawie Władcy klanów z końcem odpłynięcia do kalimdoru. Warcraft 3 to przynajmniej ze dwa 2,5h filmy.

ocenił(a) film na 9
Ramsey_Fighter

Powinni zrobić z tego dwie trylogie. Tak bym to widział:

1. Przed Pierwszą Wojną + Pierwsza Wojna (Warcraft 1) - tak właśnie robią
2. Druga Wojna, czyli Warcraft 2
3. Końcówka Drugiej Wojny, czyli dodatek do Warcrafta 2 + końcówka z Władcy Klanów
4. Połowa Trzeciej Wojny, czyli historia Arthasa z Warcrafta 3
5. Druga Połowa Trzeciej Wojny, czyli kampania orków i nocnych elfów z Warcrafta 3
6. Końcówka Trzeciej Wojny, czyli dodatek do Warcrafta 3

A potem serial ekranizujący wydarzenia z WoWa.

ocenił(a) film na 10
Dentarg

Idealny scenariusz, trzymam kciuki, żeby tak było.

Ps. Co powiecie na to, żeby w przyszłości nakręcili trylogie "Wojna Starożytnych"?

ocenił(a) film na 9
jaro610

Ja jestem jak najbardziej za. Przy "Wojnie Starożytnych" nie mogliby pominąć mojego ulubionego bohatera z Warcrafta - Deathwinga. Choć gdyby ekranizowali według mojego planu to w 3 filmie też musiałby się pojawić :)

ocenił(a) film na 6
Dentarg

Dokładnie tak samo myślałem.

ocenił(a) film na 6
thorin3

Check Out The First Clips, B-Roll Footage And A New Batch Of Stills From Duncan Jones' WARCRAFT

http://www.comicbookmovie.com/fantasy/check-out-some-b-roll-footage-and-a-new-ba tch-of-stills-from-duncan-jones-a141586

ocenił(a) film na 9
thorin3

Dzięki wielkie za wrzutę. Medivh jest wspaniały, Lothar i Blackhand również :D Dobra robota, Thorin3.

Swoją drogą to cholernie zazdroszczę tym aktorom. Też bym tak chciał :D

ocenił(a) film na 6
Dentarg

Ja sobie odpuszczę te klipy, bo chcę jak najmniej zobaczyć przed seansem w kinie :)

ocenił(a) film na 9
thorin3

Rozumiem, ale jedno Ci napiszę, bez spoilerów oczywiście :) Wśród tych klipów jest scena walki Orkowie vs Ludzie. Jest świetna :) Muzyka Warcraftowa (trochę zalatująca pierwszą grą), wizualnie jest bardzo dobrze, są straty po obu stronach, jest nawet miejscami krew i ludzi i orków... super :)

Bardziej mnie te klipy nakręciły na film niż zwiastuny. Coraz bardziej wierzę, że jest to film na który czekam od dziecka, od chwili gdy zetknąłem się z Warcraftem 2. Szkoda jedynie, że film ma mieć tylko 2h ;_;

ocenił(a) film na 6
Dentarg

Kusisz... jak tu teraz nie obejrzeć? :D

Ciekaw jestem, kiedy wypuszczą ostateczny zwiastun. I niech to będzie ten trailer :

http://www.facebook.com/groups/1546964528894025/permalink/1701047160152427/

ocenił(a) film na 9
thorin3

Znając ich to albo nie wypuszczą albo puszczą coś z dupstepem/techniawą -.-

Jak to się w ogóle stało, że te 4 klipy się pojawiły w sieci, w jakości HD, bez nagrywania ukradkiem z konwentu? :D

ocenił(a) film na 5
Dentarg

Prawdopodobnie to było celowe ze strony twórców.

ocenił(a) film na 9
BroxigarTheRed

Już zablokowali ten film w naszym kraju, ale mam małą sztuczkę w zanadrzu: da się pobrać filmik na dysk i już mi go nie zablokują :D

użytkownik usunięty
Dentarg

ja mam jeszcze nadzieje ze jednak z 2: 30 min

ocenił(a) film na 9

Drużyna Pierścienia miała 3h, więc i Warcraft tyle powinien mieć. Wersja rozszerzona 4h. Materiału mają przecież od Groma :D

ocenił(a) film na 9
thorin3

O matko, ale się zrobił wysyp urywków z filmu :o ja zrobię jak thorin3 i już nie oglądam tego żeby w kinie mieć więcej frajdy :D

Rzucił mi się tylko w oczy fragment z Medivhem i Khadgarem, po prostu mistrzowskie są te sceny z użyciem magii!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones