PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=241098}

Welcome to Dongmakgol

Wel-keom Too Dong-mak-gol
7,5 773
oceny
7,5 10 1 773
Wel keom Too Dong mak gol
powrót do forum filmu Wel-keom Too Dong-mak-gol

Cudowny film! Porusza takie piękne, ważne wartości, uczucia i ukazuje je w najprostszy sposób - niby niemrawie, od niechcenia, jak by to wszystko było naturalne, bezsprzeczne. Zakochałam się w tym miejscu i wieśniakach! :) Świat byłby piękniejszy, gdyby więcej było takich ludzi-szczerych, prostych.
Bardzo dobra gra aktorów i ta cudowna Kang Hye Jeong.. :)
I te sceny z popcornem i dzikiem ;D

ocenił(a) film na 7
Baby_Black27

Przed chwilą go obejrzałem, film dobry ale w sumie to nic nowego, już widziałem kilka podobnych filmów, wiesz typu, (podczas wojny, osoby z dwóch stron konfliktu się spotykają, na początku się nie nawiedzą, lecz później się zaprzyjaźniają). Wielu nie ma takich filmów więc temat nie jest zarzynany, przyzwoicie się go ogląda, gra aktorska i muzyka ok, no ale film niestety przewidywalny, a co za tym idzie chwilami nudnawy, ale najważniejsze że nie żałuję prawie 1,5 gb transferu jaki musiałem przeznaczyć, by pobrać ten film :p.

ocenił(a) film na 10
D3Mania

jakie masz na myśli podobne filmy? :) może czegoś nie widziałam i a chęcią podkradne tytuł.. ;)

ocenił(a) film na 7
Baby_Black27

Z chęcią bym ci podał tytuły tych filmów, ale nie pamiętam ich Wiem że jeden opowiadam o Anglikach i Niemcach uwięzionych w górskiej chatce podczas wojny, Kolejny O Amerykanach bratających się z Wietnamczykami z którymi znaleźli się na jakimś zadupiu, I jeden Koreański o żołnierzach granicznych z Korei południowej którzy przesiadywali i grali w karty za granicą północną.
Niestety tytułów nie pamiętam, tyle się filmów w życiu widziało że nie możliwym jest wszystko spamiętać, zwłaszcza jeżeli dany film w wrył się mocną w psychikę, ale jakbym się kiedyś na jakiś natknął to dam ci znać.

ocenił(a) film na 10
D3Mania

ten ostatni to pewnie J.S.A. z Lee Byung Hun :)

ok, głównie miałam na myśli azjatyckie filmy, a ten akurat widziałam, tak że nie ma ciśnienia, zapytałam bardziej z ciekawości :) pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Baby_Black27

Możliwe że chodziło w J.S.A, ale ręki nie dam sobie uciąć. W każdym razie jeżeli kiedyś znajdę jakiś podobny film, to dam ci znać ;p.

Baby_Black27

Z nie Japońskich to
"kukułka" http://www.filmweb.pl/film/Kuku%C5%82ka-2002-99656 i
"Święci i żołnierze: Credo spadochroniarza" http://www.filmweb.pl/film/%C5%9Awi%C4%99ci+i+%C5%BCo%C5%82nierze%3A+Credo+spado chroniarza-2012-642569

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones