PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124098}
7,6 218 703
oceny
7,6 10 1 218703
7,9 41
ocen krytyków
Wesele
powrót do forum filmu Wesele

Ten film jest jednym slowem fenomenalny.W moim odczuciu przypomina budynek ktorego konstrukcja zostala starannie przygotowana.Trafiona obsada,swietne dialogi,klimat,muzyka itp.To wszystko sprawia ze Wesele ogladalem ze zdumieniem i czesto z usmiechem na twarzy.Najbardziej podobały mnie sie wcielenia Mariana Dziedziela,Arkadiusza Jakubika i Tamary Arciuch,za ktora nie przepadam.Ja osobiscie uwielbiam wesela ,ze wzgledu na mila atmosfere,spotkanie z dalsza rodzina a w szczegolnosci na tance do białego rana.



Najchetniej wspominam trzy wesela;
Pierwsze to wesele mojego kumpla.Bylo znakomite nie liczyc tego ze orkiestra grała same szybkie kawałki co co przez to goscie juz po paru minutach po polnocy stracili siły i nie mogli tanczyc.

Drogie to wesele wujka
Wszystko jest pieknie az do chwili gdy nagle braklo pradu i wszystko sie zatrzymuje,ale orkiestra byla wyposazona w instrumenty akustyczne;gitara,tamburyn,akordeon i zaczeli grac nastrojowe piosenki(dobrze ze wtedy jeszcze nie bylo bardzo ciemno to mozna bylo tanczyc) i po 30 minutach znow byl prad.

Trzecie to moje najlepsze na jakim byłem.
Własnie trzecie to wesele mojej siostry ciotecznej ktore mialo miejsce w Stopnicy małej wiosce kolo Buska Zdroju.Wszystko bylo znakomite;orkiestra,wodzirej,goscie,tance,konkursy,zabawy weselne.Tak sie towarzystwo rozchulało,ze na parkiecie zagosciły wszystkie osoby w przedziale wiekowym od 12 do 75 lat,i tez osoby z orkiestry.
Wesele trwało od 17 do 7 rano a ja pierwszy bylem na parkiecie i ostatni z niego zszedłem w dodatku goscie,kamerzysta,wodzirej wraz z para mloda opuscili sale weselna pijani.Ogolnie wszyscy byli zadowoleni a płyta z tego niesamowitego wesela była hitem w srod rodziny przez ponad rok.

Jak chcecie to piscie swoje wrazenia z wesel.

ocenił(a) film na 10
Starigniter

Ciekawe mozliwe ze pierwsze wesele na ktorym bedziesz bedzie twoje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones