PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124098}
7,6 218 797
ocen
7,6 10 1 218797
7,9 42
oceny krytyków
Wesele
powrót do forum filmu Wesele

Good

ocenił(a) film na 10

Obraz prawdziwej polskiej wsi.

Burza27

ja widzę więcej wsi w miastach niż na wsi!!!

ocenił(a) film na 10
Mothyff

to zależy skad jesteś...nie mam nic do polskiej wsi,jednakze mentalnosc ich mieszkanców jest zupełnie inna...w mieście wiadomo dupy po solarze,kolesie w bemkach,ale przynajmniej nikt nikomu dupy nie obgaduje

Burza27

nie? nikt nikogo nie obgaduje? to chyba żyjemy w innych krajach .. :) albo jesteś mało spostrzegawcza...

ocenił(a) film na 10
Mothyff

ty jesteś maloo spostrzegawczy idioto,jestem facetem

Burza27

No fakt idioto, twoje zdjęcie mnie zmyliło ! i nick rodzaju męskiego!!

ocenił(a) film na 10
Mothyff

za to twoje jest fantastyczne pewnie stara dostala ccie z pomocy dla powodzian

Burza27

chociaż się nie ukrywam jak ty nędzy tchórzu:) a z tą powodzią to żart tygodnia jak u strassburgera w familiadzie. żałosne.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Burza27

po czym poznać gimnazjalistę - debila? - po tym, że jak nie ma co powiedzieć musi rzucić cwelem lub innym słowem na jego poziomie:) wracaj do gimnazjum i poznaj inne słowa prysztaty gimbusie, wielce odważny przed monitorkiem swojego komputera, na żywo byś piszczał aż miło:)

ocenił(a) film na 10
Mothyff

chcesz adres frajerze?nie takich burakow przerabialem i pewnie jestem starszy od ciebie konfidencie

Burza27

dawaj adres - dowiemy się gdzie mieszka największa parówka we wsi!!!
ps
starszy nie znaczy mądrzejszy !! hahaha co za dziecko słońca.

ocenił(a) film na 10
Mothyff

wloclawek ul promienna 17m2 no i zobaczymy kto jest parowa sprobuj mi to w twarz powiedziec frajerku

Burza27

ok jutro z rana sie zobaczymy tylko nie uciekaj parówo!

Burza27

i co parówo, nie było cię w domu buraku! co za cykor!! hahaha

ocenił(a) film na 10
Mothyff

tak nawet nie byles haha

Burza27

byłem, mam zdjęcie jak uciekasz!!!

ocenił(a) film na 10
Mothyff

POWIEDZIAL TWOJ STARY DO TWOJEJ STAREJ GDY JA POZNAL

Burza27

kolejny żart z familiady?

ocenił(a) film na 10
Mothyff

z jeden z dziesieciu

Burza27

łooo to normalnie hardkor dopiero człowieku!!!!

ocenił(a) film na 9
Mothyff

Wiesz, gdybym tak miał wątpliwości jakieś (nie miałem), czy do mnie piszesz tylko dla durnego trollingu, to po tej rozmowie by się rozwiały. :)

ocenił(a) film na 9
Mothyff

Wyzwiska, bo jesteś niezbyt spostrzegawczy. :D

Burza27

prawdziwej, polskiej, sprzed 20 lat

ocenił(a) film na 10
vilee

EEE SKORO BURZA TO NIE RODZAJ ZENSKI WYPIERDALAJ

Burza27

o, wow

vilee

wstrzymaj konie

ocenił(a) film na 10
vilee

ostatnim razem jakis leb probowal zagadc,poniewaz myslal,ze jestem kobieta...zalosne

Burza27

ale wypierdalaj napisałeś do mnie

ocenił(a) film na 10
vilee

facet czy baba jestes?

ocenił(a) film na 10
vilee

no i co z tego ze wypierdalaj napisalem?myslalem ze kolejny gej z wampa

Burza27

jakbyś chodził choć 1 raz do podstawówki to byś głąbie wiedział że BURZA to nie jest RODZAJ MĘSKI ty imbecylu!

ocenił(a) film na 10
Mothyff

ty mowisz ze sie chowam ale dalem adres nawet ci tera fotke wrzucilem i kto jest cieply cwelu na bank nuie masz baby bo na leszcza zadna nie pojdzie

ocenił(a) film na 10
Mothyff

chodzilem z twoja matk hah dalem adres fote wrzucilem a ty codzieciaku?

Burza27

a ja nadal sram ci na czoło!

ocenił(a) film na 10
Mothyff

i wszystko w temacie naar leszczu

Burza27

nAAR naaaaarrr!!!NAAARRRR!!! wqrrrrr

ocenił(a) film na 9
Mothyff

Powiedz mi, gdy tak piszesz do ludzi, to Ci się zdaje, że jaki poziom reprezentujesz? :)

hyrkan

dokładnie taki sam jak przedmówca - zauważ że nigdy nikogo pierwszy nie obraziłem ani wyzwałem, a jeśli za miłą rozmowę ktoś leje na mnie szambo - nie pozostaję dłużny.

ocenił(a) film na 9
Mothyff

:D Właśnie zauważam, Mothyff, że bardzo wielu ludzi pierwszy obrażasz i wyzywasz.

To jest kłopot, że nie możesz edytować postów, przez to bardzo łatwo mi zobaczyć, jak do innych piszesz.

hyrkan

a po co mam edytować, mi nie sprawia radości szpiegowanie innych i łażenie po ich postach z przed kilku lat.

ocenił(a) film na 9
Mothyff

Sprawia Ci radość obrażanie innych, stosowanie wulgarnych wyzwisk i kłamanie, jak widzę. :)

A powiedz mi, właściwie kogo chcesz okłamać, gdy mi piszesz, że nie atakujesz ludzi jako pierwszy, podczas gdy ciągle i ciągle widzę, że atakujesz i nawet Ci pokazuję, w których miejscach?

hyrkan

to proszę powiedz gdzie ja tu kogoś zaatakowałem? prowadziłem miłą rozmową i zostałem za nic wyzwany. To ci umknęło?

ocenił(a) film na 9
Mothyff

:D przecież Ci piszę w różnych tematach, gdzie atakujesz. Na przykład przed chwilą w kwestii Emmy Stone.
Tylko gdy Ty obrażasz, to było wyrażanie opinii. Czemu piszesz, że zostałeś za nic wyzwany? Może ktoś po prostu opinię wyraził?

Ech dziecko dziecko, jak Ty mało widzisz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones