PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124098}
7,6 218 797
ocen
7,6 10 1 218797
7,9 42
oceny krytyków
Wesele
powrót do forum filmu Wesele

Wiesiek robił co mógł by ratować Honor rodziny!!! Ale mając żonę i córkę ku...ki nie było to łatwe...Watek love story Pani młodej z kamerzystą trochę skiepścil film i niepotrzebnie zrobiono z nich pozytywnych bohaterów...Skoro on ją tak bardzo kochał, to dlaczego ją zdradził gdy była w ciąży, a ona na silę nie chciała być panną z dzieckiem, tylko pobiegła do ołtarza z kolesiem, którego kiedyś olała!!! A scena ze wskakiwaniem do jadącego pociągu w sukni ślubnej, to już totalna żenua!!! Wiesiek byl super!!! Z odstrzelonym palcem, po kilkudziesięciu kielichach wydymał jeszcze druhnę w międzyczasie....A na koniec z otwartą przyłbicą kazał wszystkim wyp......ć Wiesiek rządzi!!!

ocenił(a) film na 7
Hank_Chinaski

Nie podoba mi się, że Wiesiek jest tu traktowany jako ostatni zły, podczas gdy wszyscy w okół Niego to obłudnicy, łasi na kasę, łącznie z żoną, która mówi córce wprost, że jest z Nim dla pieniędzy. Albo ten kumpel, co nawet za pożyczenie samochodu życzy sobie 50zł. W takim otoczeniu, to ja już bym dawno kurvvicy dostał i na wszystkich dupę wypiął.

Hank_Chinaski

Rzeczywiscie, Wiesiek byl najlepszy !
Moze byl i skapy ( a moze raczej oszczedny ) ale i tak staral sie zadbac o wszystko.
I niestety mial pecha.
Ale glowe do picia to mial dobra ! Niezla scena jak jechal ze szwagrem na dziadka pole. Rzygał i wódką popijał !

Hank_Chinaski

I jeszcze jedno mnie zastanowilo.
Zona Wieska rzucila bo go przylapala z druhna.
Ale czy to nie byl dla niej tylko pretekst?
Od razu poleciala do Mundka. Wspominala zreszta, ze kochala sie w nim wczesniej a Wieska poslubila nie z milosci.
Wiec kto tu kogo naprawde zdradzil?
A Wiesiek robil co mogl dla rodziny a zostal najbardziej pokrzywdzony.
Szkoda chlopa !

ocenił(a) film na 8
Krzysiek_26

a tak wogole w glowe zachodze kto to Wieskowi szpadlem leb rozwalil na koniec i okradl, po debacie ze znajomymi ktorzy stwierdzili ze to zona obalam ta teorie gdyz ona odjechala z Mundkiem a Wiesiek zaraz dostal w leb takze to nie oni, a wy jak myslicie? ja osobiscie mysle ze to szwagier badz sierz. Stys a Wy?

kibel31

Mi się zdaje że ksiądz. Ogólnie film genialny. Co do Wieśka to miał wiele wad ale przynajmniej się z tym nie krył. A nakrycie Wieśka na zdradzie z druhną nie była dla jego żony pretekstem do odejścia a raczej przelaniem goryczy.

ocenił(a) film na 8
Hank_Chinaski

Trochę odbiegając od tematu, jakoś gorszy dzień miałem, przeczytałem Twojego posta, od razu lepiej:) Z jego treścią zgadzam się w 100%, bardzo dobry film, tylko ten pociąg....,pamiętam jak to kinie zobaczyłem to nie wierzyłem że taką bzdurą można rozpieprzyć coś tak genialnego, rekompensatą było zakończenie- kamera z góry, szkoda że Smarzowski to powtarza Pozdro.

jakubski

Myślę, że ten "Hollywoodzki" pociąg, to naciski producentów itp. Tak dobry, co by nie mówić reżyser nie wpadł by na taki pomysł...Pozdro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones