PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644910}
4,7 1 052
oceny
4,7 10 1 1052
When the Lights Went Out
powrót do forum filmu When the Lights Went Out

Zupełnie nie rozumiem oceny tego filmu. Przecież fabuła jest prawie identyczna jak w Obecności, ocenionej bardzo wysoko na Filmwebie. Bardzo dobry horror! Polecam wszystkim!

ocenił(a) film na 5
Andrzejek324

Fabuła to nie wszystko, liczy się też sposób, w jaki historia została pokazana. Tu, niestety, leży wszystko, począwszy na aktorstwie a skończywszy na braku klimatu. Film zwyczajnie nudzi, zamiast interesować i śmieszy, zamiast straszyć. Ogląda się go bardziej jak bajeczkę, niż horror.

czerwona71

Zupełnie cię nie rozumiem. Ja na tym horrorze bałem się bardzo, niewiele mniej niż na Obecności. Nie było w nim dla mnie ani jednej śmiesznej sceny. Najbardziej za to mnie śmieszy czepianie się gry aktorskiej w horrorach. Dla mnie to w horrorach mogły by grać roboty, bo to duch, demon czy jakaś inna zjawa ma mnie przestraszyć a nie aktor. Zupełnie też nie do tej pory przez ponad dwadzieścia lat oglądania horrorów nie wiem co to jest jakiś klimat. Dla mnie w horrorach liczy się tylko i wyłącznie ilość strasznych scen.

ocenił(a) film na 5
Andrzejek324

Hmm, horror to przecież film, jak inne, więc i tu gr aktorska ma wiele do powiedzenia. Jeśli podchodzisz do horrorów w taki, niezrozumiały dla mnie, sposób, równie dobrze możesz po prostu oglądać na YT pokaz jump scenek z wyskakującym znienacka paskudztwem, migającym przez moment na ekranie ;)

czerwona71

Dla mnie horrory to zupełnie odrębny gatunek filmowy, który rządzi się swomi własnymi prawami.

Andrzejek324

Szukam właśnie czegoś fajnego i przypadkiem przeczytałem to co napisałeś, i się zgadzam w 100%.Na horrorze człowiek ma się bać :D

czerwona71

No własnie, słaba gra aktorska z nawet najciekawszej historii zrobi szmire. Nie wiem czy w tym filmie to kwestia gry, czy po prostu rezysera. ale absurdalnei sie oglada jak w ich domu straszy, a oni sie zachowuja jakby mieli problem nie z jakiems złowrogim bytem, tylko przeciekającym kranem albo dziurawymi butami. Wiekszosc ludzi sie zreszta popsutym kranem znacznie bardziej emocjonuje niz oni tym duchem. Szkoda zmarnowanego potencjalu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones