PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720531}
6,5 14 026
ocen
6,5 10 1 14026
7,2 4
oceny krytyków
Whiskey Tango Foxtrot
powrót do forum filmu Whiskey Tango Foxtrot

Nagle stało się o nim ciszej… W Polsce go nigdy nie będzie? O co chodzi? Wiem, że w wielu innych krajach już jest od dawna , ale co z naszym krajem? Chociaż wiadomo, gdzie można to obejrzeć chociażby bez napisów ?

Hale_freak

Też bardzo czekam na ten film, po zwiastunach wydaję się ciekawy. Niestety odniósł sporą porażkę finansową, na dodatek nie był praktycznie w ogóle promowany i klapa. W Polsce pewnie wyjdzie od razu na DVD.

WiolaP_fw

boxoffice:
$23 083 334 w USA
$671 590 poza USA
budżet:
$35 000 000
klapa? Sama nie wiem skąd są te informacje o zarobkach, ale jeśli to prawda to chyba klapą nie jest. A w Polsce wielkie "kung fu panda " miało takie opóźnienie, to co dopiero to...

ocenił(a) film na 6
Anna_95

a gdzie ty widzisz sukces w niezwróceniu się nawet budżetu, a co tu mówić o zarobku na tym filmie, matma szwankuje?

ocenił(a) film na 7
alisspl

klapa finansowa bo amerykanie nie chodza na mabitne kino. Oni potrzebuja kolejny film na podstawie komiksu. Adaptacja komiksu to jest dla nich intelektualne maksimum

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Hale_freak

Wpisz sobie: nasze(myślnik)kino(kropka)eu
Jest bez tłumaczenia jak i bez logowania i limitów, kilka źródeł.

ocenił(a) film na 7
ZSGifMan

Dziękuję bardzo ! ;D

ocenił(a) film na 7
Hale_freak

Bardzo proszę!

Kiedyś (od jakoś 2013?) używałem "ekino", ale gdzieś w połowie 2015 znalazłem/natknąłem się na "nasze-kino" i tam nie ma żadnych limitów ani logowania, a filmy wrzucają z taką prędkością, że mało kto nadążyłby je wszystkie oglądać ;) Nawet długo wiszą na hostingach, tylko nowości trzeba szybko oglądać, albo ściągać na dysk, bo po kilku dniach blokują. Co prawda wrzucają ponownie jako inne czy nowe, ale trzeba wtedy miesiąc czy dwa czekać.

PZDR.

ocenił(a) film na 8
Hale_freak

Na cda jest. Właśnie obejrzałem. :)

Hale_freak

Całkiem niedługo po wyjściu na DVD, już 18 listopada, w HBO.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones