PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720531}
6,5 14 003
oceny
6,5 10 1 14003
7,2 4
oceny krytyków
Whiskey Tango Foxtrot
powrót do forum filmu Whiskey Tango Foxtrot

Zgodnie z informacjami na www.imdb.com film nosi nazwę "Whiskey Tango Foxtrot"

http://www.imdb.com/title/tt3553442/?ref_=nv_sr_1

silvie_fw

Tak ten film miał się nazywać zanim nazwano go Whiskey Tango Foxtrot, po prostu jeszcze nie zaktualizowali, inne nazwy to Fun House, Viski tango foqstrori (ale to tylko w jednym stanie), a w USA był znany jako The Taliban Shuffle - wszystkie informacje wzięte z linku, który podałaś.

ocenił(a) film na 7
silvie_fw

A co się spodziewałaś? Filmweb, wrzuca trailer filmu i nawet nie widzi, że na zwiastunie jest inny tytuł. @Kwarak - i co z tego? oficjalny tytuł jest to taki jest. Kto się przejmuje tym, że gdzieś kiedyś projekt miał inny.

ocenił(a) film na 6
TradBralad

mniejsza o tytuł... Kiedy będzie polska premiera??!!

nika89h

Dzisiaj ;)

silvie_fw

WTF?

matimat17

To standardowy literowanie wojskowe USA
skrótu liter WTF - czyli What The F**k
wzięte z internetowego slangu skrótowego.
Skoro to komedia wojenna a wszyscy wiedzą
czym był konflikt w Afganistanie przewrotny tytuł
jak najbardziej pasuje.

WsumieNieWiem

Nie tylko wojskowe.

silvie_fw

W alfabecie NATO to oczywiście: WTF, czyli What to fu.ck?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
silvie_fw

Czy jest tu jakiś lekarz? Szukam maści na ból tyłka. Szybko, bo nam pacjent zejdzie. Bardzo podobał mi się ten film. Laski mają to do siebie, że starają się oczernić inne kobiety. Daj se looz albo zjedz snikersa. Polecam nauczyć się angielskiego, bo pierwsze litery oznaczają WHAT THA fcuK co świetnie sprawdza się przy Twoim stanie umysłowym jak i głównej bohaterki której wewnętrzna przemiana jest właśnie tym tutułem K@#$^ mać... Laska wrzuć na looz, bo jak Ty oglądasz sobie facetów z zajebistymi mięsniami i twarzą, to my faceci akurat narzekamy na brak takich tytułów w których kobiety grają główne role. Tak też nam podobają się silne charaktery co jest widoczne w tym filmie.

ocenił(a) film na 8
mehew

I jak? Znalazłeś już tę maść na ból tyłka?

Pewnie nie przeczytałeś żadnego postu z tej dyskusji, a już z pierwszej odpowiedzi mógłbyś wywnioskować że dziewczyna pytała się skąd ta różnica pomiędzy tytułem widocznym ówcześnie na Filmwebie, a obecnym tytułem filmu. Ale rozumiem - bez maści ciężko to pojąć...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones