PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720531}
6,5 14 026
ocen
6,5 10 1 14026
7,2 4
oceny krytyków
Whiskey Tango Foxtrot
powrót do forum filmu Whiskey Tango Foxtrot

OPIS jest ZŁY

ale osoba pisząca ten opis powinna to wiedzieć w ciągu 2 -3 minut gdyby faktycznie oglądnęła film

Głowna bohaterka wcale nie jest dziennikarka ani nią nie była ma zero doświadczenia w dziedzinie pracuje jako News Copy Editor w stacji telewizyjnej
która w 2006 wysłała wszystkich swoich doświadczonych dziennikarzy do Iraku
i w wyniku braków w personalu oferowali wyjazd do Afganistanu wszystkim swoim bez dzietnym i wolnym pracownikom .
Także film opisuje historie kogoś kto jest rzucony w strefę wojny bez jakiegokolwiek doświadczenia

Także FilmWeb wstyd ..

SethSamson

Opis może i jest zły, ale pod innym względem :-)
Dziennikarz to osoba, która redaguje, tworzy lub przygotowuje materiał (prasowy, telewizyjny) i pod tę definicję Kim się jak najbardziej załapuje (pisała i redagowała teksty, które na wizji wygłaszał kto inny). Natomiast nie była reporterką i w tej dziedzinie nie miała doświadczenia.
Ja raczej miałabym zastrzeżenia do sformułowania: "reportaż o inwazji na Afganistan", ponieważ została wysłana w 2003 roku, a więc dwa lata po inwazji...

ACCb

A ja mam zastrzeżenia do określenia gatunku.
To z pewnością nie była komedia.

kriters123

A jednak... Całość opowiedziana została lekkim tonem, sporo było dowcipu sytuacyjnego, dużo drobnych żartów typu różowa kalkomania na karabinie... Jasne, że to nie typowa komedia, raczej komediodramat, zważywszy na tematykę i fakt, że podstawą są autentyczne wspomnienia.

ocenił(a) film na 6
ACCb

Taa ... Komedia ...
Jak na http://www.imdb.com/ tak stoi to i tu musi.
A zamiast "truć" o autentycznych wspomnieniach i podpinać to pod komediodramat to może dopiszcie BIOGRAFICZNY?
Na imdb tak stoi to się nie krępujcie!

ocenił(a) film na 8
kriters123

też mam takie odczucia, nie śmiałam się wcale, więc bardzo błędny gatunek podano

SethSamson

Oczom nie wierzę. Skąd ta polszczyzna?Obejrzała, nie oglądnęła. A "także" dwukrotnie i bez związku. Opcjonalnie "zatem", "więc" i parę innych. Nie tylko oglądać, pisac też trzeba uważnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones