PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740444}

Więzień labiryntu: Lek na śmierć

Maze Runner: The Death Cure
6,6 65 475
ocen
6,6 10 1 65475
4,6 5
ocen krytyków
Więzień labiryntu: Lek na śmierć
powrót do forum filmu Więzień labiryntu: Lek na śmierć

Boże, ależ to było słabe!!! Już pierwszych 10 minutach było wiadomo jaki to typ filmu... bajka dla dzieci, chociaż i one nudziły się w kinie. Akcja filmu przez całe 2:20 godziny na tym samym stałym poziomie, zero zwrotów akcji czy nieprzewidywalnych scen. Na siłe uśmiercili 2 bohaterów, tylko po co? Chyba po to, żeby wprowadzić jakiś element zaskoczenia w tym płytkim i dennym filmie. Sam film ciągnął w nieskończoność, trwał spokojnie o jakąś godzinę za długo. Zakończenie filmu tuż po głównej, finałowej akcji też strasznie męczące, pełne ckliwych scen i dialogów, przez które można było zwymiotować. Szkoda, że nie zabrałem do kina słuchawek, bo z pewnością obejrzałbym coś innego na telefonie :D ODRADZAM, bo nigdy w życiu się tak nie wynudziłem w kinie!

ocenił(a) film na 10
88bianconero

A czy w Avatarze było coś co cie zaskoczyło ?? bo ogólnie nie rozumiem oceniłeś Avatar na 10 ( nie mówie dobry film ) ale czy było tam coś zaskakującego ? nie sądze.....

ocenił(a) film na 1
WODNICZEK000

haha, a czy każdy film należy ocieniać pod tym samym kątem? :)
W avatarze oceniałem niezwykłe zdjęcia, wspaniały klimat, efekty specjalne i za to że był to inny film niż wszystkie :) Nie bez powodu otrzymał też kilka Oscarów i Złote Globy, więc porównywanie Avatara z Więźniem Labiryntu jest niedorzeczne...

ocenił(a) film na 10
88bianconero

a w " Leku na śmierć " uważasz że nie było klimatu ? wizji przedstawionego świata post apokaliptycznego ? świetnych zdjęć i dobrej akcji ?

ocenił(a) film na 8
WODNICZEK000

''Czeba'' było iść ''na bajkę''

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones