PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119844}

Wiadomości bez cenzury

The Onion Movie
6,5 15 373
oceny
6,5 10 1 15373
Wiadomości bez cenzury
powrót do forum filmu Wiadomości bez cenzury

Strasznie głupi i na dodatek nieśmieszny film, w założeniu chyba komedia, z udziałem Stevena Seagala. Dobitnie ukazuje stan umysłowości Amerykanów i poziom ich poczucia humoru.

ocenił(a) film na 10
oscar_4

sam jestes do dupy i głupi tyle mam ci do powiedzenie i to ty nie masz poczucie humory

ocenił(a) film na 8
oscar_4

Najśmieszniejsze jest to, że to nie jest film dla Ciebie, to jest film o Tobie.

ocenił(a) film na 8
oscar_4

W tym filmie przedstawili świetnie 2 rodzaje krytyków, tych co się nie znają, i tych co wiedzą o co chodzi. Scenarzyści doskonale przewidzieli skrajne reakcje ludzi i autor tematu dokładnie podchodzi pod krytyka nr 1. Kwestia z filmu:

"To nic innego jak wulgarny, tani humor, kiepsko zamaskowany otoczką satyry. Martwi mnie, że aby dogodzić masom Cebula równa do najniższych."

A na to ja ci odpowiem, domorosły krytyku kwestią nr 2:

"Muszę przyznać, że jestem pod dużym wrażeniem. Scena po scenie jesteśmy raczeni błyskotliwymi, uszczypliwymi przywarami społeczeństwa."

No i kto znajdzie lepsze argumenty przeciw temu filmowi? On był nakręcony w celu wyśmiania amerykanów i wszelkich stereotypów krążących wśród nich. Ale ludzie tego nie rozumieją i piszą idiotyczne komentarze. To jest film O GŁUPKACH a nie GŁUPI FILM! 8/10.

ocenił(a) film na 6
Druggist

masz rację, przecież nawet w trakcie filmu, są przerwy na rozmowy o TYM FILMIE, ludzie czy wy te fragmenty przewijacie ? !!!!!

oscar_4

Bo krytycy filmowy to banda pedałów.... :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones