PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119844}

Wiadomości bez cenzury

The Onion Movie
6,5 15 372
oceny
6,5 10 1 15372
Wiadomości bez cenzury
powrót do forum filmu Wiadomości bez cenzury

żenada

ocenił(a) film na 1

jest to pierwszy film... od baaaaardzo bardzo dawna, którego nie obejrzałem do końca... mimo, że wiele dennych produkcji już przecierpiałem... tego nie mogłem... totalna klapa.. dno... gówno...

ocenił(a) film na 7
sowensen

hmm a może najzwyczajniej go nie zrozumiałeś ?

ocenił(a) film na 10
sowensen

Widocznie mówimy o zupełnie innym filmie..

sowensen

bo to bardziej inteligentny humor. Większość takiego nie kuma, więc się nie łam.

ocenił(a) film na 1
AmonGoeth

raczej żałosny dla ludzi z beznadziejnym poczuciem humoru... gratuluję

ocenił(a) film na 7
sowensen

"totalna klapa.. dno... gówno..."
Bardzo inteligentna wypowiedz i wiele w niej argumentów.Ten film to wyśmiewanie się z stereotypów i mentalności amerykanów.. wiec nie jest to typowa komedia dla gimbusów do pośmiania się z kretyńskich gagów jak w American Pie czy innym tego typu gównie.

ocenił(a) film na 10
sowensen

FILM JEST GENIALNY! Na pierwszy rzut oka wydaje się być okryty prostym humorem jednak kryje w sobie prawdziwe ciasteczka, całość zbiera się w przekomiczną produkcje i jeśli ktoś uważa go za dno, - NAJZWYCZAJNIEJ jego umysł nie rozwinął się jeszcze na tyle, by zrozumieć

ocenił(a) film na 1
DhaazKeneaver

ehe coś jeszcze? czyli ten film jest wyznacznikiem czyjejś inteligencji tak? lecz się idioto...

sowensen

'wyznacznikiem inteligencji i dobrego smaku' prędzej tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones