PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119844}

Wiadomości bez cenzury

The Onion Movie
6,5 15 369
ocen
6,5 10 1 15369
Wiadomości bez cenzury
powrót do forum filmu Wiadomości bez cenzury

Co niektórzy ty wyzywają od żenad itp... Widać nie oglądali uważnie, bo w pewnym momencie widzom zostaje wyłożone na tacy że to satyra z ludzkich przywar (w przerywniku "Focus on Film"), ale widać nie wszyscy ją zrozumieli.... Co mniej bystrzy widzą żenujące dowcipy, a inni lekko Pythonowski humor (no może bardzo Pythonowski :D). Dla jeszcze mniej bystrych powiem że wyśmiewano tam: idiotyczne "njusy" (coś a'la FAKT), idiotyczne piosenkarki pokroju Britney Spears które to niby przedstawiają głębokie przesłanie o wielkiej miłości , a jak jest na prawdę to Ci co oglądali film wiedzą, no i ludzką skłonność do zamieniania w biznes wszystkiego co popadnie... I wiele innych :D Na prawde wart uwagi film

ocenił(a) film na 9
PerfectStranger

popieram, dla mnie zajebisty! już dawno żadna komedia mnie tak nie rozśmieszyła. polecam! :))

ocenił(a) film na 8
radas_4

Również jestem tego samego zdania, warto obejrzeć by się trochę rozerwać.
Komedia prześmiewcza wręcz :)

ocenił(a) film na 8
PerfectStranger

Film mocno niedoceniony i na siłę sprowadzany do głupiej komedyjki o niczym. Dzieje się tak dlatego, że jedni nie lubią śmiać się z samych siebie a inni rozumieją tylko tyle ile są w stanie zrozumieć. Tak źle i tak niedobrze.

ocenił(a) film na 7
PerfectStranger

Dokładnie. Jest to komedia prześmiewcza, w której postaci są wręcz karykaturalnie ukazane. Świetny prezenter TV ukazuje nam absurdy codziennego życia i pokazuje jak media wpłynęły na dzisiejszy wizerunek świata. Steven Seagal świetny, pokazał że potrafi się i z siebie samego zaśmiać. Polecam, myślałem że będzie dużo gorszy a tak wyszedł na godny obejrzenia film.

ocenił(a) film na 7
PerfectStranger

Sęk w tym, że Ci co oglądali ten film, niekoniecznie będą wiedzieć jak to z tymi głębokimi piosenkarkami w końcu jest. Niby są ośmieszane, ale finał może całkiem ogłupić człowieka "Wiadomości ..." oglądającego.

Ja się na tym filmie zawiodłem, gdyż ciekawe gagi mieszają się tu właśnie z żenującym humorem. Gdyby nie to, że po obejrzeniu filmu wszedłem na to forum, prawdopodobnie z całego obrazu zapamiętałbym tylko "Cockpunchera", gwiazdkę i napój zakonnic. Moim zdaniem "Onion Movie" to idealny przykład jak zmarnować garść pięknych gagów ostrą satyrą przepełnionych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones