PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119844}

Wiadomości bez cenzury

The Onion Movie
6,5 15 373
oceny
6,5 10 1 15373
Wiadomości bez cenzury
powrót do forum filmu Wiadomości bez cenzury

Nierówny...

ocenił(a) film na 6

A ja dałem 6/10. Dlaczego? Bo sceny naprawdę niezłe, wyśmiewające amerykańskie społeczeństwo (otyłość, scenka z "adopcją na odległość") i absurdalne, zabarwione wręcz Monty Pythonowskim humorem (z uzbrojonym bandytą) mieszają się z wręcz żenującymi - zakonnica od małpiej spermy chociażby. Także według mnie zasłużył na lekko naciąganą szóstkę, więcej to nie...

Maciejas

Zgadzam się w pełni. Nierówny. Doskonałe wyśmianie absurdów współczesnego świata (nie tylko USA ale oczywiście w większości) przeplatane typowym w ostatnim czasie amerykańskim humorem (co swoją drogą można odebrać również jako jego wyśmianie, jednak jak dla mnie tutaj nie jest to wyraźnie zaakcentowane). Dlatego podobnie oceniłem czyli 6/10. Było dużo scen w których naprawdę się uśmiałem, ale część była naprawdę kiepska. Ogólnie nie rozpędzał bym się przed nazywaniem tego filmu głupim bo pierwsze wrażenie może być mylne.

ocenił(a) film na 7
maddox84

Również się podpisuję pod Waszym zdaniem.
Film ma wiele świetnych gagów, które zostają zaprzepaszczone przez ciągłe powtarzanie dwóch motywów - "Cockpunchera" i teledysków gwiazdy pop oraz przez zupełnie niezrozumiały dla mnie finał. Gdyby nie to forum, to pewnie bym tylko te dwie rzeczy zapamiętał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones