PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119844}

Wiadomości bez cenzury

The Onion Movie
6,5 15 368
ocen
6,5 10 1 15368
Wiadomości bez cenzury
powrót do forum filmu Wiadomości bez cenzury

Słaby

ocenił(a) film na 5

Było kilka śmiesznych momentów, ale ten film próbuje być śmieszny na siłę. Nasz śmiech jest wymuszany. Fabuła to dno i wodorosty, film bardzo słaby . Za to za Seagal'a daję 5/10

19Szumi10

po prostu taki humor trzeba rozumieć, Ty widocznie tego nie kumasz w ogóle... szkoda... ;/

ocenił(a) film na 5
martyna_czaja

W filmie było kilka momentów, skeczy , które mnie śmieszyły, ale reszta to było według mnie takie udawane. Może i masz rację, że tego nie kumam. Są gusta i guściki i o tym nie będę rozmawiał. To co się jednym podoba innych może nudzić, taka jest prawda ;)

19Szumi10

Jak najbardziej :D ja ubawiłam się do łez przy tym filmie ;) pozdrawiam :)

19Szumi10

Nie pamiętam kiedy ostatni raz się tak uśmiałem :D Dla mnie jest to film, w którym Amerykanie naśmiewają się ze swojej głupoty, co moim zdaniem zdecydowanie podnosi ocenę :) Film jest głupi bo taki właśnie ma być! :D

ocenił(a) film na 8
mepsu_23

dokładnie tak jest. film jest poprostu groteską na amerykańskie media. zgrabnie skomponowany, dla mnie mocne 8/10. film raczej nie dla kazdego, fabuła ma tu zdecydowanie drugorzędna role, a na pierwszy plan wysuwa sie poziom absurdu zawarty w tym czym na codzień mednia karmia masy, szczególnie w USA...
no i tez b.dawno tak sie nie śmiałem jak na tym filmie :-)

ocenił(a) film na 6
19Szumi10

Spodziewałem się czegoś bardziej śmiesznego , u nie film dostanie 6/10 bo było kilka zabawnych scen . Myślę jakby zapalić jakiegoś joincika i przymierzyć się do tego filmu byłoby duuużo zabawniej ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones