PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119844}

Wiadomości bez cenzury

The Onion Movie
6,5 15 369
ocen
6,5 10 1 15369
Wiadomości bez cenzury
powrót do forum filmu Wiadomości bez cenzury

film smieszny, dodatkowo ma w sobie cos wiecej. Pokazuje idiotyzm naszego spoleczenstwa, a przede wszystkim spoleczenstwa ameryki pn.
polecam

ocenił(a) film na 7
Pandemonium

hejka.

Możesz powiedzieć gdzie to widziałes, bo coś nie bardzo w to iwerzę :P:P

pozdro

lukas730

no film jest dospteny na torrencie co znaczy ze na platnych serwisach byl dostepny wczesniej, pozdrawiam.

p.s. to ze ty nie mozesz czegos znalesc nie znaczy ze tego nie ma

ocenił(a) film na 7
s2ymon

hehe

To podaj mi na jakim, bo tam gdzie ja patrzyłem, tego nie mogłem znaleźć. Przynajmniej narazie. :P

pozdro

ocenił(a) film na 8
lukas730

Film ten jest na joox.net

Nawet nie zły, zakończenie jest zupełnie z d**y, ale sam film jest świetny. Scenarzyści jeżdżą po wszystkich, białych, czarnych, arabach, żydach, gejach, niepełnosprawnych a nawet starcach z altzheimerem, dokładnie obnażając idiotyzm dzisiejszego społeczeństwa i pogoni za tanią sensacją.

lukas730

heh za mocny kolo jestes! kazdy ma ten film tylko ty nie i jeszcze nie mozesz sobie z tym poradzic,hehe
on jest wszedzie tylko nie tam gdzie szukasz...
nawet na wilkiekino juz od paru dni jest

ocenił(a) film na 7
airwolf12

hmm, ciekawe wszyscy tacy są z tym do przodu, wiec niech ktos poda jakiegoś linka albo co.
Szukałem tego filmu na tej stronie www.joox.net i tam tego nie ma.

pozdro

ocenił(a) film na 8
lukas730

Wystarczy wybrać w górnym menu "movies" i za pomocą funkcji "szukaj" znaleźć słowo "onion". To taka straszna filozofia?
http://joox.net/cat/2/id/6128

ocenił(a) film na 7
MarekZ

Dzięki za pomoc w temacie.
Nie żebym nie mógł tego sam zrobić, ale z tej strony szukałem po raz pierwszy.

pozdro

Pandemonium

Ehh... te dzieci NEO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 7
ari92

Tylko bez takich głupich tekstów.
Jak nie wiesz ile ktoś ma lat to się głupio nie wypowiadaj i nie porównuj do "Ehh... te dzieci NEO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!".

Chyba nie jest ciężko, odpowiedzieć z sensem, komuś kto nie wie jak coś zrobić i się o to pyta. No chyba że dla ciebie to jest jakiś kłopot.

Ja też nie lubię, jakiś głupich komentarzy na stronach, ale niekiedy można uważać co się pisze.

OK

pozdro

lukas730

na necie pojawiła się wersja:
The Onion Movie [2008] [Eng] [STV] [Unrated] [DVDRip-iNTiMiD] [x264-RmvBusterS] ze strony http://rmvbusters.pl

ocenił(a) film na 7
bestia666azazyl

do: bestia666azazyl .

Mam jeszcze jedno pytanko.
Weszłem na tą stronę i chodzi o to, ze tam juz nie ma miejsca do zarejestrowania.
Pisze tylko, że było miejsc 10.000 i nie ma wolnych i jedyną szansą zarejestrowania się jest dostanie zaproszenia od już aktywnego uzytkownika.

A ja tam nie znam nikogo????. - Nie wiesz jak to można jeszcze zrobić.

pozdro

ari92

To że nie potrafi się z taką nonszalancją, jak zapewne ty, poruszać w internecie nie znaczy że jest dzieckiem neo. Gdyby był, nawsadzałby ci w taki sposób, za tego posta, że udowodniłby ci wszystko tylko nie to że nie jest kretynem (dzieci neo zawsze tak robią). Biorąc pod uwagę ilość wykrzykników i twoje zbulwersowanie zastanawiam się czy ty nie jesteś takim dzieckiem. I jakby co- dzieci neo nie muszą być "under" 18, starszym też to wychodzi ;)

użytkownik usunięty
Pandemonium

Jesli ktos uzywa eMule lub eDonkey to na osloskopie jest ten film;)

ocenił(a) film na 7

ok, dzieki za info :P:P:P:

Właśnie tam zaglądałem i jest.

pozdro

ocenił(a) film na 10
lukas730

a wiecie może czy są już napisy może do tego filmu. jeśli tak to proszę o link. z góry dzieki i pozdro:)

ocenił(a) film na 7
pudzianek2

Hejka.

Na obecną chwilę nie ma jeszcze napisów.
Widziałem tylko, ze są w trakcie tłumaczenia, a keidy będą to nie wiem.

Też poszukuję. :p

pozdro

ocenił(a) film na 8
lukas730

Napisy już są.
*********
)))))))))))))
************

Maskaradore_

filmik całkiem spoko, tak denny ze aż smieszny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones