PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11036}

Widmo

The Wraith
6,6 3 747
ocen
6,6 10 1 3747
Widmo
powrót do forum filmu Widmo

Film dzieciństwa...

ocenił(a) film na 10

Film jest jak dla mnie rewelacyjny. Tyle powiem. Powracam do niego co jakiś czas i wcale mi się
nie znudził. Ma w sobie to coś. Zapewne klimat tamtych lat. Pozdro dla wszystkich oldschoolowych
maniaków ery VHS :-)

radiel81

Dla mnie to tez klasyk, uwielbiam ten film chyba tez moge nazwac sie oldschoolowym maniakiem ery VHS lol Szkoda tylko ze ogladajac filmy z tamtych lat czlowiek nagle zdaje sobie sprawe ile to lat minelo i ze juz nie ma 13-15lat... ehhh to byly czasy pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
n_ingale

Dokładnie. To były piękne czasy i miały swoją magię gdzie trzeba było się postarać by jakiś film zdobyć. Teraz praktycznie wszystko jest dostępne i czar prysł :-( Jakbyś chciał popisać na temat starych filmów itp to odezwij się na GG do mnie. Mój nr to 4310395. Pozdro

radiel81

Ciekawostka. Mam ponad 4 dychy. A moi synowie koło 19, a uwielbiają ten film - tata pokazał. Cóż ma jednak jakiś klimat :)

radiel81

Smieszny byl ten narkoman! Lubie w wyscigi pograc na konsolach und smartfonach and PC!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones