PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476594}

Wielki film

An American Carol
4,3 1 833
oceny
4,3 10 1 1833
Wielki film
powrót do forum filmu Wielki film
ocenił(a) film na 6
tomie_2

dokładnie! początek zachęcił mnie do końca. akcja z mahomedami i rowerem była rewelacyjna. a reszta to taka sobie, jedyne co się wybiło to zakończenie. bo ono było FATALNE

ocenił(a) film na 3
m16averick

wydawalo sie na poczatku, ze bedzie niezle wysmianie lewactwa, a okazalo sie, ze zupelnie bylo na odwrot. :(

ocenił(a) film na 4
m16averick

Było kilka zabawnych momentów (wspomniany rower, zachwalana kubańska opieka medyczna), ale trudno żeby nie, w końcu to pełny metraż (rzeczony 'feature'). Nie lubię Moore'a, film był dla mnie podwójnie nieprzyjemny bo właściwie łechcze jego ego - w końcu jest o nim, a ponadto scenariusz jest tak fatalny (zwłaszcza zwieńczenie tej linii fabularnej), że gość może mieć wręcz satysfakcję. A można zrobić inteligentny, prześmiewczy film w tym stylu, np. 'War Inc.'.

Po Lesliem spodziewałam się więcej, ale zdziwił mnie też swoją obecnością w tym słabiutkim produkcie Bill O'Reilly. Z ciekawostek to nie wiedziałam, że Rosie O'Donell naprawdę zasłynęła hasłem "But I do believe the first time in history that fire has ever melted steel". To nawet krzepiące wobec polskich (acz smoleńskich) rewelacji w stylu pancernej brzozy - zabawa niemal w papier-kamień-nożyce. Jak widać i tutaj jesteśmy (nie tak znowu) daleko za Amerykanami.

ocenił(a) film na 4
tomie_2

Początek zwiastował całkiem sympatyczną parodię, a skończyło się na propagandzie pełną gębą. Gdyby wyciąć z tego filmu propagandowe przesłanie to zostałoby by może tak z 15-20min. Szkoda :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones