PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=533441}

Wielki wybuch

The Big Bang
5,4 3 164
oceny
5,4 10 1 3164
Wielki wybuch
powrót do forum filmu Wielki wybuch

Na prawdę Dobry

ocenił(a) film na 8

Rety! Ludzie, litości, skąd taka niska ocena!? Przeciez to naprawdę dobry film. Z Jajem, z dobra muzyką, dobrze grany, z dobrymi zwrotami akcji.
Jeżeli ktoś tu szukał uniesień to jest niewydarzony. Toż to jest Thriller na boga! Dlaczego taki na przykład Przekręt (Snatch) ma dobrą ocenę a ten film nie!?
Ja, kiedy go włączyłem, oczekiwałem dobrych dialogów, dobrej akcji - dokładnie tego a nie czegoś innego czego po tym gatunku kina można by się spodziewać. I SIĘ NIE
ZAWIODŁEM. To nie jest Forest Gump ani Zapach kobiety, ALE NIE MIAŁ BYĆ!
A jako "film akcji" jest REWELACYJNY :).

zdrojewski

Nie ma w nim nic rewelacyjnego. Po godzinie męczarni wyłączyłem. Sam gatunek jest źle sklasyfikowany bo to ma być niby połączenie filmu detektywistycznego, chyba komedii i filmu akcji, a jest nudny film mający wielki problem z określeniem formuły.

Jaki thriller ? Thriller to było Milczenie Owiec. Tu nie ma żadnych elementów thrillera jak atmosfera strachu, psychopatyczny morderca śledzący swoją ofiarę itd. Nie polecam absolutnie, no chyba, że ktoś kocha Banderasa, w zasadzie to jedyny plus teho bardzo nieudanego filmu.

hubio

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.

kotbury

Gościu z zza szybki to jest wręcz podręcznikowy przykład prowokacji i ataku personalnego. Odpowiadasz mi o filmie sprzed 8 lat gdzie ja już go kompletnie wyrzuciłem z pamięci i do tego ani słowa czegokolwiek konstruktywnego tylko atak personalny. Dziecku się nudzi w szkole albo na zwolnieniu ???

zdrojewski

,,Thriller na boga!" Ale jakiego boga, Zeusa, bo skoro z małej litery

Shadow_dawnego_ggggggg

Twoim bogiem na pewno nie jest polska składnia.

mak65

a twoim bogiem pewnie jest WIOSNA bidronia bo jesteś panteistą

Shadow_dawnego_ggggggg

"Wiosną" Biedronia tłumaczysz swoje nieudacznictwo? Przypadek, czy jakieś specjalne inklinacje?

mak65

biedron utworzył ,,wiosnę", i mielismy taką wiosnę, że moje miejsce zamieszkania zalało.... Efekt wiosny jest taki, że będzie biedroń miał dwóch ludzi w Brukseli...
A ten jeszcze świętuje ,,sukces":
https://wiadomosci.wp.pl/wyniki-wyborow-do-europarlamentu-2019-wiosna-roberta-bi edronia-to-on-cieszyl-sie-najbardziej-6385250005444737a
Mądry on jest. W X nie przekroczy progu. Dość juz mam tej ,,wiosny" i ciebie również

Shadow_dawnego_ggggggg

Ojej, jakiś ty delikatny. Naprawdę pasujesz do "Wiosny". Pa, słodziutki :-P

użytkownik usunięty
zdrojewski

Film ani zły, ani dobry. Było kilka dobrych momentów, ale ta wpleciona teoria wielkiego wybuchu... niby miał to być główny wątek, ale pojawia się za przeproszeniem z dupy i nie wnosi nic dobrego :|

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

ocenił(a) film na 9
zdrojewski

Hii...widzisz tak to jest jak mohery oceniają ;-),no to strzelajcie w opony.... ;-)....Bardzo fajny film z yoyami,coś mix "Fame Fatall" i Thrillera....Faynie posklejane,no i jaki Finał...Anton!
Od siebie mogę polecić "Zabójczo Sexowna" też niby niskich lotów.....No Ale.... ;-) Ja się już nie sugeruje opiniami tylko sam ogladam...Tak najlepiej

zdrojewski

popieram.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones