PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763812}
7,4 56 412
ocen
7,4 10 1 56412
7,0 16
ocen krytyków
Wind River. Na przeklętej ziemi
powrót do forum filmu Wind River. Na przeklętej ziemi

Sorry nie chcę ja kurde muszę to zobaczyć, ktoś coś? Jest na necie? Idzie zgrać napisy bo raczej na 99% w kinach w okolicy nie leci ;)

użytkownik usunięty
WTTW_FILM

Ten film nie miał jeszcze nawet kinowej premiery w USA, więc nie ma szans na cokolwiek teraz ;)

Szkoda, ciekawe w jakich krajach premierę miał: "Premiera: 21 stycznia 2017 (świat)"
Opis dość fajny. Zapowiada się bardzo klimatycznie.

użytkownik usunięty
WTTW_FILM

to nie premiery kinowe, tylko daty wyświetleń filmu na różnego typu festiwalach. W maju na przykład grano go w Cannes, a 21 stycznia na Festiwalu w Sundance (USA).
Premiera kinowa w USA ma być 4 sierpnia. W Europie ten film też będzie miał premierę w sierpniu i we wrześniu, ale o Polsce jeszcze nic nie wiadomo. Pewnie we wrześniu lub październiku będzie premiera tego filmu u nas, o ile nie później.

Może pojawi się na jakimś festiwalu, które się zbliżają.

ocenił(a) film na 7
invasion

Nagroda Publiczności w Karlovyvh Varach :)

alicja671

A to widziałam i to mnie w sumie tutaj przywiodło :P Piszę o krajowych opcjach :)

Szkoda, jakieś ścierwa mają premierę dzień do dnia a jak film się fajnie zapowiada to premiera jest kilka miesięcy za innymi.

użytkownik usunięty
WTTW_FILM

Niestety, bo ludzie w większej mierze wolą obejrzeć blockbustery o superbohaterach niż porządny dramat lub thriller.

No nic ja czekam na coś w necie na PB jeszcze nie ma, inne torrenty mam niepewne może na polskim DW coś będzie po premierze w stanach, napisy to raczej nie będzie większy problem :P

WTTW_FILM

Będzie w Łodzi na Transatlantyku, 16 i 19 lipca. Spodziewam się go w polskich kinach, bo gatunek może się sprzedać i zareklamować go scenarzystą Sicario i Aż do piekła.

maxplastic

Obyś miał rację przyda się jakiś lepszy film do obejrzenia :P

użytkownik usunięty
maxplastic

Do Łodzi mam trochę daleko, więc oby ten film trafił do polskich kin jak najszybciej :D

Myślę, że jest szansa na jakiś wrzesień albo później, bo podobna była sytuacja z Aż do piekła - premiera w Cannes, potem w sierpniu w USA i we wrześniu u nas. Ten miał premierę w Sundance, ale był też w Cannes i w USA wypuszczą go 4 sierpnia. Myślę, że u nas pojawi się jesienią, nie zdziwiłbym się i mam taką nadzieję. Sam chciałem się wybrać do Łodzi, ale na jeden film nie pojadę, a nie mogę dopasować terminów innych filmów, które chciałbym zobaczyć.

użytkownik usunięty
maxplastic

A jeszcze do tego spotkanie z Edwardem Nortonem jest organizowane z tego co czytałem. Z jednej strony żałuję, że nie mieszkam w Łodzi, ale z drugiej strony faktycznie nie ma sensu jechać tylko na jeden film i spotkanie z aktorem, którego po prostu lubię i nic ponadto. Co innego, gdyby to był jakiś Daniel Day-Lewis albo Robert De Niro :D

WTTW_FILM

Było na Transatlantyku.:)

Savio_Dan

Szkoda że do łodzi mam 241 kilometrów :(

ocenił(a) film na 7
WTTW_FILM

Film będzie wyświetlany w ramach Festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym - sobota 05.08 16:30.

rafalrosiak

To żeś pocieszył 149 km :D

ocenił(a) film na 7
WTTW_FILM

Oj no bez kitu, ja mam 210 km i 3,5 h drogi :) Nie mogłem zobaczyć w Łodzi, mimo że w niej mieszkam, a w Kaziku byłem przedwczoraj/wczoraj czyli też się rozminąłem... Gdybym miał 150 to poważnie bym rozważył bo seans w sb więc można sobie zrobić fajny weekend akurat. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones