PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763812}
7,4 56 298
ocen
7,4 10 1 56298
7,0 15
ocen krytyków
Wind River. Na przeklętej ziemi
powrót do forum filmu Wind River. Na przeklętej ziemi

badziew dużo błędów - niespójności. Strasznie wk*rwia.

ocenił(a) film na 9
jacek2929

Bo to nie jest film dla Ciebie.

ocenił(a) film na 3
Krzypur

a dla kogo? Biegałeś kiedyś na mrozie? Umarłeś po 100 m? QWA kaman.

ocenił(a) film na 8
jacek2929

A biegałeś kiedyś po mrozie boso, z dwoma kulami w ciele, po tym jak już byłeś na tym mrozie jakiś czas? Oglądaj następnym razem film uważnie, a nie głupoty gadasz.

ocenił(a) film na 3
Alex303

gość nie miał żadnej kuli w ciele
na cda jest obejrzyj sobie końcówkę bo wychodzisz na głupka.
pacz chłop umarł:
https://www.youtube.com/watch?v=Q7EK3nwEVKc

takich filmików jest w ciul

ocenił(a) film na 8
jacek2929

Człowieku, Ty jesteś jakiś mocno przygłupi. Po kolei, aż sprawdziłem specjalnie jeszcze raz (mam film na kompie) - gość najpierw dostaję jedną kulkę podczas strzelaniny, przyjmuje ją na kamizelkę, ale obrażenia wewnętrzne już jakieś ma (pomijam wcześniej obitą mordę przez jedną z zamordowanych osób), za chwilę agentka FBI, leżąca pod przyczepą, ładuje w niego cały magazynek, co najmniej jedna kula go trafia, widać bryzgającą krew. Ranny koleś ucieka długo do lasu, gdzie dorywa go nasz łowca i nokautuje kolbą snajperki w ryj. Następnie widzimy leżącego na wzniesieniu, rannego gościa, który widzi, że nie ma butów, za to odmarznięte, sine nogi, bo już leży tam dłuższy czas, w jakimś cieniutkim ubraniu. Dziw, że on w ogóle jeszcze miał siłę wstać na tych fioletowych nogach, a co dopiero biec. Także przestań z siebie robić idiotę i ośmieszać, tylko następnym raz skup się na filmie, który oglądasz.

ocenił(a) film na 3
Alex303

tak tak
Obrażenia wewnetrzne po kulach w plecy przez kamizelkę z broni krótkiej.
Tak tak ubranie ma znaczenie. Ci w kożuchach nigdy nie giną.

ocenił(a) film na 8
jacek2929

A kto powiedział, że w plecy? Nic takiego nie napisałem. Pierwszą kulę przyjął na klatę, na kamizelkę, z bliska. A do reszty się już nie odniesiesz? Widzę, że nie wiesz kiedy skończyć! :-)

ocenił(a) film na 7
jacek2929

brawo jacek2929 :) Ale z Ciebie BARAN !!! przyjmij z broni krótkiej albo w klatę albo w plecy przez kamizelkę z 20m i powodzenia dla Ciebie .

ocenił(a) film na 7
smerek00

Odpowiem sam sobie ale żebra lecą i krwiaki zostają

ocenił(a) film na 3
Alex303

Aha i jeszcze jedno. Dwie kule w ciele.
A potem napisałeś że nie miał ani jednej.
Dziękuje skończyłem. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
jacek2929

Nie rozumiem o czym Ty piszesz. Gdzie napisałem niby, że nie miał ani jednej?

ocenił(a) film na 9
jacek2929

Takich jak "Niezniszczalni", ha, ha, ha?

ocenił(a) film na 8
jacek2929

Gość miał dwie kule w ciele, bose i odmrożone stopy. Oglądaj uważniej następny raz.

ocenił(a) film na 8
jacek2929

Sorry za dwa posty o tym samym, Filmweb mi dał info, że pierwszy się nie wysłał, więc napisałem kolejny...

ocenił(a) film na 7
jacek2929

Ja biegałem na boso przy - 17 a przy -22 lałem z balkonu ;) a co to ma do rzeczy Panie Jacku ? waliłeś w Rosji wódkę na Newie siedząc na krzesełku rybackim przy -27 i ciągnąc rybki z przerębla ? jak tak to pogadamy a jak nie to milcz.

ocenił(a) film na 7
smerek00

wiem ze film nie ma nic wspólnego z Rosją ... ale tak dla porównania rzuciłem temat

ocenił(a) film na 7
smerek00

ale w sumie jak Pan Jacek ocenia Niezniszczalni na 10 to sorry...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones