PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95356}

Winnetou: Skarb w Srebrnym Jeziorze

Der Schatz im Silbersee
6,9 1 580
ocen
6,9 10 1 1580
Winnetou: Skarb w Srebrnym Jeziorze
powrót do forum filmu Winnetou: Skarb w Srebrnym Jeziorze

skarb 7/10 a nawet mozna dac 8.porzadnie zrealizowany ze wspanialymi plenerami.

ocenił(a) film na 8
spidermarx

Dawniej TVP1 w niedzielne południa emitowało wszystkie części. Aktualnie TVS daje niektóre, ale lektor czyta ze śląską gwarą.

Goro_Gondo

Indianie mowiacy w tle po niemiecku z lektorem raczacym slaska gwara :D Tak na marginesie wyszla nowa czesc przygod indianca.Tez niemiecka.

ocenił(a) film na 8
spidermarx

O tak i też całkiem niezła. Bardzo sceptycznie byłem nastawiony, ale jak obejrzałem w TVP to film zachwycił mnie. Niby są jakieś tam zmiany, poważniejszy ton, ale to wciąż ten sam "Winnetou". Również tutaj wrażenie robiły lokacje i zdjęcia. Chociaż wiadomo, że Pierre Brice był najlepszym odtwórcą taj roli ;). Tytuły tych nowych części to "Winnetou. Nowy świat", "Winnetou i tajemnica srebrnego jeziora" oraz "Winnetou. Ostatnia bitwa". Niestety na Filmweb próżno tego szukać.

Btw - i które części najbardziej podobały Ci się?

Goro_Gondo

Srebrne jezioro i Dolina sepow najbardziej przypadly mi do gustu.Zreszta poza slaba czesc Old Firehand to kazdy odcinek trzyma fason.

ocenił(a) film na 8
spidermarx

No one dobre były. Mi się jeszcze podobał "Winnetou III: Ostatnia walka" i "Winnetou i Król Nafty". Ze słabszych to chyba "Winnetou i Apanaczi" i "Winnetou i Old Shatterhand".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones