PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38271}

Winnetou: Złoto Apaczów

Winnetou, Teil 1
7,0 2 202
oceny
7,0 10 1 2202
Winnetou: Złoto Apaczów
powrót do forum filmu Winnetou: Złoto Apaczów

Mieszane uczucia

ocenił(a) film na 7

Film jako film jest wspaniały. To niewątpliwie klasyka dzikiego zachodu. Może nawet ideał.
Jest jednak jedna rzecz, która mi przeszkadzała w oglądaniu tego dzieła. Jest to mianowicie niespójność z orginalną treścią. Oprócz głównych postaci i mniej więcej głównego wątka wszystko zostało przeinaczone. Jak w "Zaginionym Świecie" Michaela Crichtona.

użytkownik usunięty
Cava

WINNETOU
MAM 52 LATA I NIEGDYŚ OBEJRZAŁEM TEN ŚWIETNY WESTERN KILKADZIESIĄT RAZY.DZIŚ CHĘTNIE ZAKUPIŁBYM TEN FILM NA DVD ALE W STAREJ DOBREJ WERSJI KINOWEJ Z POLSKIM DUBBINGIEM.NIESTETY JĘZYK NIEMIECKI NIJAK PASUJE DO DZIKIEGO ZACHODU.

czy masz moze napisy do filmu Winnetou. wszystkich czesci w jezyku polskim jak tak to prosze o wysłenie jezeli moza na e-mila dzienki z gory :)

Cava

film rzeczywiście niezgodny z ksiązką. karol may zapewne przewraca się w grobie... złościłam się za każdym razem, gdy odnajdowałam coraz to nową "ideę" scenarzysty, nie znajdującą się w książce

użytkownik usunięty
okapika

jeśli miałby ktoś napisy do wersji niemieckiej (też mi tu ten język nie psuje:/) to byłabym happy :) pilnie ich poszukuje :)

Cava

A najśmieszniejsze jest to że wersja niemiecka to też dubbing.No bo chyba nie wyobrażacie sobie że Francuz Piere Brice oraz Amerykanie Baxter i Granger tak czysto mówią po niemiecku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones