PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11756}

Wojna państwa Rose

The War of the Roses
7,0 21 923
oceny
7,0 10 1 21923
7,1 10
ocen krytyków
Wojna państwa Rose
powrót do forum filmu Wojna państwa Rose

Film warto obejrzeć kilkakrotnie bowiem poza gagami sytuacyjnymi zawiera też wiele prawdy o naturze męskiej i kobiecej oraz o ludzkim życiu. Film ma znakomitą muzykę i dobre aktorstwo oraz niezłą scenerię. Przede wszystkim jednak niesie ze sobą pewne przesłanie i prowokuje do reelekcji. Zdecydowanie trzeba to obejrzeć dwa razy, jako komedię i dramat.

SirDrX

Dla mnie to za pierwszym razem był dramat i nie sądzę, żebym teraz mogła oglądać ten film jako komedię.

Werrciak

ja się uśmiałem kilka razy do rozpuku,to może czarna komedia?

ocenił(a) film na 8
Werrciak

To raczej dramat, elementy czarnej komedi pojawiają się wraz z eskalacją konfliktu. Świetny film.

SirDrX

komedia to była SKARBONKA z Hanksem lub GWIAZDKOWE WAKACJA z Chasem - jesli brać pod uwagę chaos prowadzący do odrodzenia i happyendu. A to jest ewidentny dramat który rozwija się ciągle by wreszcie zakończyć się tragedią. Myślę że trwająca w trakcie farsa i zabawne sytuacje to właśnie podkreslenie tragizmu takich życiowych zdarzeń jak kłótnie, gniew i rozstania. Pzdr.

ocenił(a) film na 7
Gregory

Bardzo dobrze i zwięźle ujęte.

SirDrX

"drógim" ??? "prowokuje do reelekcji" ??? REELEKCJI?? (wiesz co ten wyraz oznacza??)
o zgrozo...

Agent_21

Błąd ortograficzny można jeszcze zrozumieć, ale pomylenie refleksji i reelekcją jest po prostu śmieszne.

ocenił(a) film na 9
myszszata

auto poprawianie błędów jak widać czasem powoduje zamieszanie, pisałem szybko a tutaj opcja edytuj nie działa jak powinna.

ocenił(a) film na 7
Agent_21

Naprawdę nie zrozumiałeś/aś/oś o co osobie otwierającej dyskusję chodziło? To nie jest forum gramatyczne.

Mahosia

Czyli wg Ciebie można pisać bez ładu i skladu???

ocenił(a) film na 7
Agent_21

Tyle, że tutaj ład i skład w ogóle nie ucierpiał, błąd jest tylko w jednym słowie, w dodatku wcale nie zmieniając jego znaczenia.
Nikt wyżej nie miał problemu z tym błędem (który każdemu może się zdarzyć), jedynie ci, którzy nie potrafią chyba nic wartościowego na tym forum przekazać.
TEN BŁĄD NIE MA ŻADNEGO ZNACZENIA. I w tej dyskusji, i w życiu.

Mahosia

Pomijając błąd ortograficzny to DRUGIM błędem jest pomylenie reelekcji z refleksja... I tutaj jest znaczenie którego wyrazu się używa... I tak, zrozumialem o co chodzi autorowi, jednak powinniśmy zwracać uwagę co i jak piszemy... nawet na zwykłym forum filmowym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones