PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10012798}

Wojownicze Żółwie Ninja: Ewolucja – film

Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles
5,7 450
ocen
5,7 10 1 450
Wojownicze Żółwie Ninja: Ewolucja – film
powrót do forum filmu Wojownicze Żółwie Ninja: Ewolucja – film

Że netflix nakręci gówniany film, po prostu nikt...

ocenił(a) film na 9
Bartus0077

Po pierwsze film zrobił Nickelodeon
A po drugie to film jest świetny.

mistrz_sheldon

Dzieciaku twoja lista ocen (w tym 10 dla wiedzmina) swiadczy że masz z 10 lat i jeszcze nie widziałeś świetnego filmu. Jak ci rodzice wyłączą blokadę rodzicielską to odpal sobie Ojca Chrzestnego albo Pulp Fiction.

ocenił(a) film na 9
Bartus0077

Dzieciaku? Dzięki chłopie, już się młodo poczułem. A twój argument co do moich ocen (*cmoka z ironią), jak nie masz jakiś prawdziwych argumentów. to ich nie używaj.

mistrz_sheldon

Nie mów mi co mam robić a czego mam nie robić. Jeśli oglądasz tylko takie filmy mając więcej niż 10 lat to coś jest z tobą nie tak. A teraz do szkoły i nie nazywaj gniotów świetnymi filmami.

ocenił(a) film na 9
Bartus0077

O, widzę że mamy tu edgy nastolatka. Żadnych argumentów poza "to dla dzieci, więc ty też jesteś dziecko". Więc powiem ci jedno chłopcze, co ja oglądam i co mi się podoba a co nie, to moja sprawa, i tobie nic do tego. A to, że w twojej opinii takie rzeczy mogą oglądać tylko dzieci, to twój problem, i radził bym ci coś z tym zrobić.

mistrz_sheldon

dales wiedzminowi 10-tyle w temacie. to ty przyszedles do tematu ktory zalozylem i nie potrafisz przyjac do swojego 10 letniego lba informacji o tym ze nie wiesz co to swietny film.

ocenił(a) film na 9
Bartus0077

A co miałem dać, jak pierwszy sezon był świetny, drugi już co innego. A jeśli 3 sezon będzie na tym samym poziomie co drugi, wtedy moja ocena będzie już poniżej 5/10.

mistrz_sheldon

Dzieciaku, obejrzyj jakiś normalny film dla dorosłych. Żenada

ocenił(a) film na 9
Bartus0077

Powiedział nastolatek pod filmem o Żółwiach ninja

Bartus0077

Żenadą jest cała Wasza dyskusja.

ocenił(a) film na 5
mistrz_sheldon

Te postacie to pokraki kanciastej. Zbrodnia na animacji, która była wcześniej. Nickelodeon tworzy bardziej dla ówczesnych dzieci, którzy nie wiedzą jaka animacja była wtedy.

ocenił(a) film na 9
skibaa10

Żółwie Ninja od właściwie początku były dla dzieci (poza pierwszym komiksem) by sprzedawać zabawki. A film sam w sobie jest świetny, nie zbyt oglądałem Rise bo nie byłem fanem konceptu, ale film mi się bardzo spodobał.

ocenił(a) film na 8
Bartus0077

Może się panu animacja nie spodobała, ale ogólnie da się przyzwyczaić i widać sporę ilości pracy włożone w ten tytuł spodziewałem się kasztana a dostałem na tacy miły produkt który zaskoczył mimo braku oczekiwań...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones