PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11762}

Wolny dzień pana Ferrisa Buellera

Ferris Bueller's Day Off
7,1 16 457
ocen
7,1 10 1 16457
7,3 16
ocen krytyków
Wolny dzień Ferrisa Buellera
powrót do forum filmu Wolny dzień Ferrisa Buellera

Zrobiliście sobie kiedyś taki dzień jak Ferris albo chcieliście coś takiego zrobić?
Ja wraz z 2 kolegami i 1 koleżanką zafascynowani w czasie LO tym filmem wzięliśmy
samochód ojca jednego kolegi i pojechaliśmy najpierw do Trójmiasta a potem do
Warszawy. U nas taki wypad jest łatwiejszy gdyż wystarczy lewe usprawiedliwienie
podpisane nawet przez siebie i nie ma się kłopotów z wychowawcą i dyrektorem.
Z drugiej strony my kulturalnie (nie licząc kierowcy) wypiliśmy po 2-3 drinki i tyle, a teraz
gimnazjaliści upijają się w okolicznych lasach niestety czasy się zmieniają na gorsze.

użytkownik usunięty
henils

Każdy by chciał:)

ocenił(a) film na 9
henils

Ja zawsze byłem dośc pilnym uczniem ale ze średnimi wynikami- tzn wolałem se posiedziec w ławce i czegoś posłuchac niż gdzieś się szwędac, zwłaszcza że prawko zrobiłem po liceum a samochody nie byly jeszcze wtedy takie tanie a od rodziców nie wziąłbym :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
karpiok23

Powiedział prostaczek.

ocenił(a) film na 7
McFlyPL

Kto tu jest prostak chyba ty w tamtym poście napisałeś.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
McFlyPL

Oczywiście o sobie.

ocenił(a) film na 9
karpiok23

Wybacz, ******* co inni o mnie mówią.

ocenił(a) film na 9
karpiok23

Jeszcze jedno, lamusem trzeba być żeby nie uszanować poglądów drugiego człowieka.

karpiok23

zgadzam się

henils

my na długiej przerwie kupiliśmy samochód i po 3 minutach skończyliśmy tym samochodem na latarni a następnie wróciliśmy na lekcje

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
karpiok23

zmień nick na kapciok wtedy będzie dopasowany do twojego poziomu

ocenił(a) film na 7
markin

Idz dziecko lekcje odrabiac.

karpiok23

za ciebie też trzeba odrobić bo jak widać toś solidny przgyłup

ocenił(a) film na 7
markin

Nara nie bede dyskutowal z toba.

karpiok23

a o czym ze mną dyskutowałeś ? Buahaha prymityw. "Spadaj baranie." takiej dyskusji nie rozpoznaję jako dyskusja.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
markin

Kurczę ludzie (mówię też do karpioka i innych) naprawdę musicie się wyzywać? Wszędzie, dosłownie wszędzie gdzie się nie wejdzie widać wyzwiska, obelgi, nienawiść. Straszne to. Człowiek wchodzi chcę poczytać o ciekawiej wymianie zdań na temat filmu i o przeżyciach innych. To się trochę zawiodłem. :( :(

A ludzie powinni się wreszcie nauczyć żeby nie odpisywać takim osobom jak karpiok i nie rozpoczynać fali wyzwisk, nienawiści.
Tyle mam do powiedzenia.

A wracając do filmu. Bardzo mi się podobał. Uwielbiam klimat lat 80. Ostatnimi czasy chłonę wszystkie filmy w podobnym stylu z tamtego okresu.
I tu dwa słowa do <henilisa>. Zazdroszczę Ci tego dnia który przeżyłeś. I oczywiście że chciałbym przeżyć taką "przygodę" jak Ferris. "D

joker895

nikt się nie wyzywa to nie podstawówka to jest sarmackie uświadamianie swołoczy gdzie jego miejsce i jaką rolę spełnia w społeczeństwie

joker895

To co Cie powstrzymuje?

ocenił(a) film na 9
henils

Aż takiego czadu nie było :) pamiętam, że z kumplem i dwiema fajnymi dziewczynami zrobiliśmy pijackie tourne po garażach, melinach i mieszkaniach.
Albo wybieraliśmy się na kręgle i zaprosiliśmy pewną gotkę żeby z nami poszła. Powiedziała, że nie chce i my to zrozumieliśmy i poszliśmy sobie. Wracamy do szkoły, a ona stoi centralnie przed wejściem z dyrektorką. Na szczęście skończyło się na ochrzanie i zamiataniu parkingu.
Generalnie jeden mój kumpel miał dużo lepsze przygody typu ucieczka z domu i tydzień ostrego chlania i romansowania nad jeziorem.
Niestety kiepsko z nim, prawdopodobnie już nie żyje.

ocenił(a) film na 9
Wostock

W sumie miałem nawet trochę Buellerowych przygód. Mieszkam w Częstochowie i z jednym znajomym często zrywaliśmy się ze szkoły do parku jasnogórskiego czy na jarmark w centrum. Podczas jednego wypadu wiosną 2010 spotkaliśmy Leppera z obstawą. Ja byłem wtedy punkiem, kolega metalem, więc Andrew popatrzył na nas jak na kosmitów.
Albo spotkaliśmy cygankę, która nam wróżyła.

henils

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ferrari_250_GTO
To jest ta zabawka z filmu. Jak Cię na nią stać, wal.
Amerykańska piosenkarka, Sinita, o tym aucie nawet miała pioseneczkę:
https://www.youtube.com/watch?v=HexEepKU6is

ocenił(a) film na 7
henils

nie i zaluje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones