PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506662}

Why Did You Come to My House?

Woo-ri-jib-e Wae-wass-ni
6,0 155
ocen
6,0 10 1 155
Woo ri jib e Wae wass ni
powrót do forum filmu Woo-ri-jib-e Wae-wass-ni

raczej to dramat, no może ewentualnie melodramat( jak na moje odczucia) może nie wybitny ale w sumie niezły, pokazuje jak odrzucenie przez ukochanego może zmarnować życie, w sumie nie dziwie się jej, że chciała się zemścić, jednak spodziewałam się, że albo ona zrezygnuje i jego błagania jej wystarczą albo serio go zakopią, i potem będą tworzyć "dziwną" parę. A tak, pozostało mi lekkie uczucie beznadziejności, nie było jej dane uczucie zadowolenia (jeśli to możliwe) z zemsty, ani z ewentualnego nowego początku, tak jakby była skazana z góry na niepowodzenie i samotną śmierć:/

ocenił(a) film na 7
katarzynaher

To prawda, komedią romantyczną tego filmu nie da się nawet na siłę nazwać. Moim zdaniem dramat. I myślę, że jest nie tyle o tym, jak odrzucenie lub utrata ukochanej osoby marnuje życie, ale o tym, jak zamykanie się w swoim cierpieniu je marnuje. Mogli być tą "dziwną" parą, ale tak naprawdę żadne z nich nie zrezygnowało ze swojego cierpienia, byli tak w tym zagłębieni (on nawet bardziej), że nowy początek nigdy nie nastąpił.

ocenił(a) film na 8
travelintime

Gdyby jej wtedy nie zostawił na komisariacie, może mogliby mieć szansę, a tak... Ji-Min ją zostawił, nie potrafiła się z tym pogodzić, bo nigdy nie kogo nie miała. Jak radzić sobie z odrzuceniem, kiedy mieszka się samemu w górach? (Rodzice zginęli, oddali ją do sierocińca, uciekła od rodziny??? Szkoda że tego nie wyjasnili) Może jej się wydawało że tak wygląda miłość. Kiedy Byeong-hee dał jej inną perspektywę. katarzynaher, Rzeczywiście film pozostawia poczucie beznadziejności, tak jakby ktos kto "zaczął" źle w zyciu, już nigdy nie miał zaznaczać szczęścia. Możecie mi wyjasnić co się znjajdowało w tym wózku i dlaczego postanowiła go nagle zostawić?

katarzynaher

phi, Mogła sobie poszukać innego chłopaka, a nie takiego co ją wyzywa, naprawdę wari**ka. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones