PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632382}

Wróg numer jeden

Zero Dark Thirty
7,1 69 368
ocen
7,1 10 1 69368
7,2 30
ocen krytyków
Wróg numer jeden
powrót do forum filmu Wróg numer jeden

Może być

ocenił(a) film na 8

najważniejsze, że gnoja dopadli

niezawodnyyy

Wiem, że odkopuje ale chciałbym tylko wyrazić swoje zdanie.
Nie, nie załatwili. USA wciska nam kit by ludzie żyli trochę spokojniej i pokazać jakimi to oni są bohaterami.
PS. Ale film i tak zobaczę bo widać, że ma dobre oceny

Fabiox94

Dokładnie, Fabix dobrze prawi.


Niezawodny- dlaczego był gnojem, znałeś go? To klasyczny motyw kozła ofiarnego. Poczytaj sobie o interesach jego ojca z rządem USraela. Poziom zakłamania polityków z Waszyngtonu jest porównywalny odpowiednikami w Rosji czy Niemczech 20 wieku. A Ty oglądasz ich filmy / tv i czytasz ich gazety- zastanów się co tam Ci serwują. Poszukaj alternatywnych informacji, sprawdzaj co piszą / mówią. Nie bądź lemingiem :)

Teraz jaki jest cyrk w Wenezueli?
A wcześniej komu przeszkadzał Saddam i prezydent Libiii?
Komu wadzi Assad?

Adios!

ocenił(a) film na 7
staszpio

Otóż to.Martwi mnie że obecnie coraz więcej osób wyłacza myślenie i ślepo wierzy tylko w to co wmówią mu w telewizji czy wyczyta w gazetach lub bierze za pewnik to co widzi w tego typu filmach. Operacje Fałszywej flagi z 11.9.2001 roku śledze od samego początku,od tamtego dnia gdy pamiętam to jak dziś widząc transmisje w TVN widziałem w jaki sposób walą się wierze i to że z z lotu 94 nie zostało nic....Już wtedy coś mi mocno nie grało,a im dalej tym zaczęły wychodzić coraz to nowsze bzdury typu identyfikacja wszystkich pasażerów lotu który rzekomo uderzył w Pentagon,podczas gdy sam samolot wyparował,z resztą minęło 18 lat a do tej pory nie ma ani jednego nagrania w którym widać że to samolot wlatuje w Pentagon,gdzie dokładnie ten obsza obserwowało ok 50 kamer. FBI i inne tajne słuzby zarekwirowały wszelkie taśmy i do teraz pokazano tylko 8 nagrań na których nie widać żadnego samolotu.
Same zniszczenia Pentagonu nie są w ządnym wypadku zgodne z oficjalną wersją wydarzeń,żadnych śladów po uderzeniu skrzydłami,żadnych śladów po silnikach,a reszta samolotu wyparowała......
w Shankesville odnaleziono apaszke stewardessy i kilak innych delikatnych rzeczy które przetrwały praktycznie w stanie nienaruszonym katastrofę,podczas dy z samolotu nie zostało nic, lub słynny paszport należący do rzekomych zamachowców leżący na ulicy pod WTC,który również w stanie praktycznie nietkniętym przetrwał zderzenie i wybuch paliwa lotniczego,które to wg komisji osiągnęło taką temperaturę że stopiło stal.....
We wszystkich przebadanych próbkach kurzu jaki osiadł na Manhatanie znaleziono liczne ślady termitu,pod gruzowiskiem WTC jeszcze kolejne 2 miesiace w piwnicach były "baseny" stopionej stali.Nie mówiąc już o tym że informacje o zawaleniu się budynku nr 7 przekazano na Zywo w TV min w BBC kilkanascie minut przed zawaleniem.Kolejnych dowodów obalających oficjalną wersje jest setki jak nie tysiące i są szczegółowo opisane i zebrane w różnych filmach dokumentalnych na różnych stronach internetowych,a takze czasem pojawiają się w mediach głównego nurtu,jednak bardzo szybko stara się zaciemnić ich obraz albo odwraca się uwagę od nich zupełnie innym tematem.
Ta cała teoria płaskiej ziemi zrobiła dokładnie to co miała zrobić,czyli spowodować wyśmianie wszystkiego co się tyczy teorii spiskowych.
Dlatego każdy kto myśli chociaż trochę inaczej niż oficjalne wersje od razu jest nazywany płaskoziemcą,mimo że to nie ma nic wspólnego z tą bzdurną teorią. Rodzina Binladenów była znana z tego ze robiłą wiele interesów z rodziną Bushów i innymi ważnymi ludzmi z USA.
Na kozła ofiarnego został wybrany kilka lat wcześniej i na żadnej tasmie nie przyznał się do ataku. Z resztą same tasmy z nim to osobny wątek,bo co jedna tasma to inny Bin Laden,czasami zupełnie niepodobny do tego z drugiej tasmy.
Jeśli chodzi o film,to fajnie się ogląda,pod względem technicznym jest bardzo dobry i sama akcja na rezydencje wygląda wręcz jak nagranie z prawdziwego szturmu. Dałem 7/10 bo traktuje go jako spy thriller pokroju Mission Impossible,czy nowsze Bondy i pod tym względem tak go oceniam,a nie jako rekonstrukcje prawdziwych wydarzeń.

FeRu89

Baaaaaardzo podoba mi się twój komentarz.. Piona!

ocenił(a) film na 8
FeRu89

Lata temu jak jeszcze byłem małym gnojkiem i oglądałem zdjęcia Pentagonu, to zastanawiałem się - chwila, jest dziura w budynku, gdzie są ślady po uderzeniu skrzydeł i silników po obu stronach !? Pentagon był okiem kilkudziesięciu kamer - ujawniono kilka klatek jednej, na których nie ma ŻADNEGO SAMOLOTU. Miałem 15 lat i wtedy nie mieściło mi się to w głowie - a świat to łyknął...

ocenił(a) film na 8
staszpio

Ja mam na to 1 argument - skoro to USA takie złe, to dlaczego wszyscy tam ciągną? Jakoś o emigrantach z LA nie słyszałem... Jak świat światem mocarstwa zawsze były, są i będą. Osama zabił ponad 2000 niewinnych ludzi, jak chciał wyrównywać rachunki, to mógł polityków zaatakować. Ciekawe czy byś go bronił, jakby tam Twoja mama zginęła

ocenił(a) film na 8
Fabiox94

Ale chodzi o samego Osamę. po co mu to było? Ostatnie lata uciekał jak szczur, zapłacił głową razem z bliskimi i co? świat idzie dalej

niezawodnyyy

Hasło przewodnie filmu: "Nic wam nie zrobimy, tylko oddajcie nam swoje zasoby naturalne"

ocenił(a) film na 8
Radiw84

W sumie fakt:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones