PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566264}

Wstrząs

Tang Shan Da Di Zhen
7,3 1 389
ocen
7,3 10 1 1389
Wstrząs
powrót do forum filmu Wstrząs

Dramat no tak,

ocenił(a) film na 6

ale 32 lata nie szukać własnej rodziny z obu stron to śmieszne,tym bardziej,że matka pozostała w tym miejscu gdzie doszło do tragedii.Dla mnie po prostu śmiechu warte,no fakt jest trochę wytłumaczenia,że matka wybrała syna no i???? to ma być powód 32 lat ?? buegeheheheh :)
6/10.

ocenił(a) film na 9
sylwester_3

to jest psychologia, wyższa szkoła jazdy, cięzko jest przewidzieć czyny osób, które przeżyły taką tragedię.... Widziałeś, córce nieraz mówili by odnalazła swoich krewnych, ona tego nie chciała....
Dla mnie film bardzo dobry, przejmujący, mocna 8.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
sylwester_3

A to nie jest wystarczający powód ?To jakby nie patrzeć skazanie na śmierć. Ostatecznie córka wybaczyła matce a nawet sama czuła się winna , byłam naprawdę pod dużym wrażeniem , ponieważ obawiam się że ja nie byłabym do tego zdolna. Matka znalazła się w tragicznej sytuacji z której nie było dobrego wyjścia , musiała szybko dokonać wyboru , nie przyszło jej to łatwo ... Ale jednak w głowie takiego dziecka z całą pewnością siedzi pytanie "ale dlaczego akurat ja " i na takie pytanie nie da się udzielić odpowiedzi która w racjonalny sposób wyjaśni wszystko i zdejmie ten ciężar .Naprawdę uważasz , że to taki banalny , nieistotny powód?

Eliza90

Mi również najbardziej podobała się scena, kiedy córka prosiła o wybaczenie. Lubię taką skruchę u ludzi piękna, po prostu.

użytkownik usunięty
sylwester_3

ja tez bym matki nie szukal po czyms takim

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones