PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476948}

Wszechwiedzący

Arlen Faber
6,2 1 496
ocen
6,2 10 1 1496
Wszechwiedzący
powrót do forum filmu Wszechwiedzący

Jeff Daniels usiłuje zainteresować mnie tym , co za chwilę ma się zdarzyć.Ponieważ przez dłuższy czas usiłował i - nic (!) ulżyłem mu .
A tak fajnie się zapowiadało po zaskakującym początku...

tymin

Moim zdaniem sam początek wcale nie był taki ciekawy. Zwykły człowiek ze swoimi problemami, pusty Amerykanin z udawaną dozą humoru (wątek z chorymi plecami wcale mnie nie bawił). Akcja rozwija się właśnie dopiero w połowie, gdzieś pół godziny po seansie, gdzie zatacza swój krąg historia kilku głównych postaci. Film może nie zaskakujący ale wnoszący wiele ciepła i wzruszeń (nie płakałam ale aktorzy potrafili pokazać swoje uczucia i ruszyć emocjami, można się było w nie wczuć). Teksty całkiem niebanalne, spójne i logiczne. No i co mnie pozytywnie zaskoczyło, film nie kończy się przysłowiowym romantycznym pocałunkiem - tak, to bardzo rzadki zabieg. Postać grana przez Jeffa Danielsa przypadła mi do gustu dopiero przy bliższym poznawaniu go. Dojrzały mężczyzna trochę zagubiony w sobie, a jednak nie owija w bawełnę i wie co powiedzieć - moim zdaniem bardzo dobrze rozbudowana postać i nie tylko jego. Oceniłam ten film na 8, ten film jest jej wart.

kate_mountan

Jeff Daniels gra postac genialnego pisarza, ktorego bestsellerowa ksiazke przetlumaczono na 100 jezykow. Nie rozumiem wiec jak mogli wstawic tak bezsensowne i banalne odpowiedzi? W cytowanych fragmentach nie dostrzegam geniuszu pisarza, co czyni jego postac zupelnie niewiarygodna!
Przecietny film obyczajowy z paroma momentami wartymi uwagi. Do komedii romantycznych napewno bym go nie zaliczyl.

ocenił(a) film na 7
CyboRKg

Bo proste odpowiedzi najlepiej się sprzedają zagubionym ludziom. Tak tworzą się najbardziej poczytni pisarze. On sam geniuszem nie był i się za niego nie uważał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones