PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476948}

Wszechwiedzący

Arlen Faber
6,2 1 496
ocen
6,2 10 1 1496
Wszechwiedzący
powrót do forum filmu Wszechwiedzący

Zauważyliście, że w może 80 minucie filmu Elisabeth wchodzi do jakiejś kawarni z Dahlią i nazwa tej kawarni to "Warsaw cafe"? Miły akcent;)

ocenił(a) film na 7
beatha

Tak, też to zauważyłam. Rzeczywiście miłe, choć ja mam wrażenie że to zamierzony zabieg.

ocenił(a) film na 4
InsideLucy

czemu zamierzony?!

schiz

gdyż on tak uważa a jeśli ty tego nie rozumiesz to już twój problem z twoją główką

ocenił(a) film na 7
schiz

Po prostu tak uważam, choć nie miało to wpływu na fabułę filmu, to i tak sądzę że to nie był zwykły przypadek, że wchodzili akurat do polskiej kawiarni.

ocenił(a) film na 4
InsideLucy

nalezysz do spiskowcow co widza wyzsze plany tam gdziech nie ma.
katastrofa smolenska to zamach ruskich?
co ma warsaw do filmu?
ze ich zwiazek jest jak powstanie warszawskie KLĘSKĄ?

ocenił(a) film na 7
schiz

Wcale nie należę do żadnych spiskowców, po prostu mogliby pokazać jakąkolwiek inną kawiarnie, a pokazali akurat tą. Nie doszukuje się tu jakichś "wyższych planów" , bo niby czemu. To po prostu moja opinia. A sformułowanie "zamierzony zabieg", które jak już wyjaśniłam nie odnosi się do fabuły filmu, a po prostu zwraca uwagę, mogłoby być również napisane Hungarian Café. Mam tu na myśli, że uwagę zwraca nie akurat to, iż jest to Polska kawiarnia, lecz to że jest inna, nie taka po prostu kawiarnia. ;)

ocenił(a) film na 4
InsideLucy

polska w przymiotniku pisze sie z mAŁEJ litery.

nie wiem w czym jest ona INNA. kelnerki chodzą toples?

jak juz to zwalaby sie HUNGARY cafe lub BUDAPEST cafe.

to tak marny film ze koncze wpisy na ten i reszte tematow.

ocenił(a) film na 7
schiz

I mówi to ten, kto zaczyna każde zdanie z małej litery i nie potrafi używać znaków diaktrycznych. Inna BO NIE LOKALNA, ale widocznie tego nie rozumiesz. Albo masz ogromną potrzebę obrażania kogoś. I akurat trafiło na mnie. I czytając twoje wypowiedzi sądzę, że to ty jesteś spiskowcem ;P
Film był dobry.

ocenił(a) film na 4
InsideLucy

diaktrycznych? a moze diabolicznych?
film i kafe denne!

ocenił(a) film na 7
schiz

Z jakiej racji diabolicznych?!
Widocznie nie lubisz takiego kina. Zbyt proste, nudne? Może. Co nie oznacza, że denne. Ja, tak sądzę. Ale oczywiście każdy może mieć swoje zdanie. ^^

ocenił(a) film na 4
InsideLucy

lubie kazde kino od bergmana do tanich horrorow.
ten film to niewypał a szkoda bo lubie Jeffa, swietnie gral w Dzikiej namietnosci [jeden z mych ulubionych]

ocenił(a) film na 7
schiz

To dobrze,że nie jesteś ograniczony co do gatunku i nawet tanich horrorów nie wykluczasz. W nich też można znaleźć coś ciekawego. Jak na Jeffa Danielsa to rzeczywiście masz rację. Dzikiej namiętności nie oglądałam, ale zamierzam zobaczyć, coś interesującego. ;)
Choć bardziej ciekawi mnie "Purpurowa róża z Kairu"

ocenił(a) film na 4
InsideLucy

tam tez zagral swietnie.
obejrzyj obydwa i powiedz co myslisz.

ocenił(a) film na 7
schiz

Zapewne ;)
Jak tylko je zobaczę zdam Ci relację. ^^

ocenił(a) film na 5
schiz

@schiz, zastanawiałeś się kiedyś jak bardzo pasuje do Ciebie ten nick? Czego tak naprawdę chcesz od InsideLucy?
Po grzyba piszesz o Smoleńsku?

ocenił(a) film na 4
redmar

InsideLucy i pisowcy węszą spiski ze to nie przypadek. wiec pisze o tym.

ocenił(a) film na 5
schiz

To naprawdę brzmi jak zaawansowane stadium schizofrenii, to TY węszysz spiski i wyskakujesz z polityką.
Jacy pisowcy? Gdzie?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
schiz

Bardzo lubię rzeczowo porozmawiać z inteligentnymi ludźmi.
PAS.

ocenił(a) film na 7
redmar

Dziękuję za obronę ;) Rzecz jasna słuszną - a co do schiz ja nie węszę żadnych spisków, nie doszukuję się "lepszości" naszego kraju, czy też sytuacji w których miałby on być jakkolwiek promowany. w ogóle to nie wiem o co ci tak naprawdę chodzi. To była moja opinia. Bez ŻADNYCH podtekstów politycznych.

Ps: Zwróć uwagę na post RKL niżej.

schiz

Ja lubię Graham i tylko dla niej obejrzałam en film, ale też uważam, że jest słaby.

ocenił(a) film na 4
Aguslava

ja lubie pumpernikiel ale tam nie gral

schiz

To już wiadomo, dlaczego film Ci się nie podobał :P.

InsideLucy

Pewnie dlatego, że chodziło o interpunkcyjne ;). Diakrytycznych Schiz używa ;).

beatha

http://www.yelp.com/biz/warsaw-cafe-philadelphia
jeśli zdecydowali się wykorzystać to miejsce w filmie, to albo było ono jakieś szczególnie filmowe, albo pasowało do fabuły, albo zrobili przysługę właścicielom. Z tych trzech, jestem skłonny optować za ostatnim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones