PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479759}

Wszyscy umrą, a ja nie

Vse umrut, a ya ostanus
6,0 1 488
ocen
6,0 10 1 1488
Wszyscy umrą, a ja nie
powrót do forum filmu Wszyscy umrą, a ja nie

Na minus tego filmu składa się kilka rzeczy:
- Zbyt długo się rozkręca ( akcja zaczyna się dziać praktycznie po godzinie)
- Niskobudżetowy film ( aż razi w oczy)
- sceny, które pojawiły się po pierwszej godzinie filmu, mogłyby znaleźć się po 10-20 minutach, wówczas film byłby odpowiednio zdynamizowany a tak traci na wartości

Jako Plus można zaliczyć
- poruszenie ciekawego tematu
- ukazanie problemów nastolatek w bardzo fajny sposób( dość oryginalny)

Film oceniam na 6

Pozzdrawiam

ocenił(a) film na 7
mrkapricioza

niskobudżetowy? hahahah. A co może miliony mieli wydać na efekty specjalne??. Nie razi w oczy niskobudżetowość wgl po prostu sie nie znasz nie odczuwasz intencji twórców. Użyli kamery "z ręki" żeby film specjalnie wyglądał bardziej na dokument do tego nie było żadnej dekoracji, wszystko było wynajęte. Wskaż mi teraz gdzie ta twoja niskobudzetowość

ocenił(a) film na 6
Rockman92

Przede wszystkim szanowny kolego naucz się poprawnie pisać i formułować myśli bo nie wiem co to znaczy "wgl"? to jakiś twój neologizm? czy co?

Aby film oglądało się lekko i przyjemnie Producent powinien operować jakimś budżetem ,prawda? w tym filmie widać ewidentnie brak funduszy operacyjnych co niestety przekłada się na " pospolitą kaszankę" Czyli jestem studentem, mam kamerę idę kręcić film. Fabuła filmu znana i bardzo ciekawie przedstawiona. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
mrkapricioza

Nauczyłem się poprawnie pisać i formułować myśl,i za to ty nie nauczyłeś się podpierać argumentami swoje wypowiedzi. wgl = w ogóle . Powiedz mi teraz w punktach gdzie widać brak funduszy i kaszankowatość? Do aktorstwa- nie ma się co przyczepić, nie dziwię się że film dostał nagrodę właśnie w tym aspekcie. Kamera z ręki jak już mówiłem dodaje realizmu, czuć bardziej, że to nie film fabularny lecz , nie wiem - reality show? dokument? Było takie założenie i z tego założenia wyszło wszystko OK. Jeśli jesteś studentem, masz kamerę to tak - idź kręcić film pod warunkiem, że masz na niego pomysł, niezłych aktorów i kasę na statystów oraz wynajmowanie obiektów .

ocenił(a) film na 6
Rockman92

Nie będę się z szanownym kolegą przekomarzał. Moje zdanie jest takie jakie przedstawiłem wcześniej i nie zamierzam ani go zmieniać ani nic udowadniać. Jeżeli tobie się podobał to daj 10 , ja go oceniłem na 6 i musisz to uszanować.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
mrkapricioza

No i dobrze. A ja na 7/10 może z sentymentu do dawnych szkolnych lat.

ocenił(a) film na 7
Rockman92

Popieram Twój pogląd.To czyste Cinema Verite.

ocenił(a) film na 7
jacpod

o właśnie- dobre słowo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones