PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876866}
6,3 8 520
ocen
6,3 10 1 8520
6,7 35
ocen krytyków
Wszystkie nasze strachy
powrót do forum filmu Wszystkie nasze strachy

Tak wazny temat -a tak pretensjonalnie podany. Okropny film. CO grosze, nie robi od dobrej roboty w temacie. I ten Poniedziałek mówiący niczym Krystian Lupa - ktorego nikt nie rozumie.
Dla mnie to film dla garstki ludzi, z branży filmowej,którzy uważają się za lepszych od innych.
Chciałam wziąć rodziców na ten film, by zrozumieli temat homoseksualizmu - ale nie wezmę, bo ich tylkoe zezłoszczę i znudzę.

Dobrze,że taki temat jest podejmowany - ale szkoda, że w taki sposób.

ocenił(a) film na 6
kinga_107

Mnie również sposób wypowiedzi Poniedziałka nie pasował, do ludzi trzeba prostym językiem.

kinga_107

Dlaczego ważny temat?

ocenił(a) film na 6
h3b4n

Z powodu wykluczenia społecznego ludzi innej orientacji generalnie z jednego powodu: uga buga jak oni mogą uga buga

Kex1232

Przecież niebawem hetero będą wykluczeni! Pomału trzeba się będzie wstydzić normalności!

ocenił(a) film na 6
h3b4n

Zwariowałeś xd nikt nikogo nie wyzwa ze względu na bycie hetero. Rodzice nie odtrącają dziecka kiedy jest hetero (co najwyżej z innych powodów), a za samą orientację owszem zdarza się. I tak naprawdę nie wiadomo dlaczego.

Kex1232

Bo mało jest ludzi tolerancyjnych. Większość takich udaje, bo to jest modne! A na widok dwóch gejów obrzydzenie! Też z drugiej strony po co się tak afiszują! W LGBT fajne jest tylko "L"!

ocenił(a) film na 6
h3b4n

No to już rozumiesz po co ten film. Żebyś przyzwyczaił się do codzienności i nie podniecał się cudzymi związkami w stylu omg co oni robią jak tak można w tyłek. No chyba, że z kolegą udajecie jakieś gejowskie żarty wtedy spoko XD
Smutne musisz mieć życie, że aż tak bardzo cię to zajmuje, że nie możesz tego znieść. Polecam wizytę u terapeuty (to nie to samo co psycholog). Może pomóc ci uwolnić się od tego napięcia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
h3b4n

twoja wywody sprowadzają się do dupy, spróbuj w końcu może z jakąś panią to się może uspokoisz

Krzysiek_W_filmweb

Bla bla, bla bla! Tyle zrozumiałem!

użytkownik usunięty
h3b4n

Zalecam ci dla zachowania umysłowego odprężenia zluzowanie nieco i żeby usta tyle nie pracowały w pracy z kolegami. Naprawdę to podobno działa. Odświeża umysł i pozwala skupić się na komentowaniu filmów, a nie userów. Dziękuję że mogłem pomóc. Trzeba sobie pomagać, to ważne dla przetrwania społeczeństwa. Dobre rady są w cenie.

Wow! Ta homofobia Cię kiedyś wykończy.

użytkownik usunięty
h3b4n

nie marz

h3b4n

a czy w związkach damsko męskich w tyłek odpada? A jak lubisz gdy ci daje klapsy i wiąże, to jesteś "normalny"? No, właśnie. Więc co cię interesuje cudze życie? Podniecaj się własnym.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Poprawiacz_napisowy

Homofobia jest bardzo często wynikiem strachu przed własnym homoseksualizmem lub takimi fantazjami.

Nie ma takiej jednostki medycznej jak "homofobia". To fejk aktywistów LGBT.

Swoją drogą zawsze zadziwia mnie, że kiedy gej chce kogoś obrazić, to sugeruje, że ta druga osoba też tak naprawdę jest gejem.

użytkownik usunięty
Poprawiacz_napisowy

w sedno . Potwierdzam z praktyki życia.

h3b4n

Nie, heteroseksualne osoby nie będą wykluczone. Nie pisz bzdur.

patrice_filmweb

Naprawdę myślisz, że to na poważnie napisałem?

ocenił(a) film na 9
kinga_107

Nie wiem w jakich filmach gustujesz, ale nazywanie tego filmu pretensjonalnym jest obrazą dla pretensjonalnych filmów. Wszystkie Nasze Strachy posługują się najprostszymi symbolami utartymi w naszej kulturze. Nie ma tutaj niedopowiedzeń, psychologicznie pogłębionych postaci, poetyckości Malicka itp. Wszystko co jest podane w tym filmie jest łatwo czytelne. Nic tutaj nie różni się od przeciętnego dobrego filmu ostatnich kilku lat. Jest subtelnie. Nikt nie chce w końcu oglądać moralizowania.

supergosciu55

Malicka lubię-nie wszystko. Ten film po prostu bil mnie po oczach i uszach -właśnie pretensjonalizmem. Język i sposób w jakim wypowiadali się bohaterowie jest hermetyczny, paskudny. Sam bohater uważa się za kogoś lepszego niż jest. Malika ostatni film tez był pretensjonalny :-) Ten film nie jest dobrym filmem dla mnie. Artysta, ktory na koniec filmu idzie z krzyżem po Pl. trzech Krzyży? serio? :-))) Pracowałam rzez lata w knajpie lgbt - i w gruncie rzeczy uważam, ze to środowisko jest bardzo zamknięte,le tez nie chce wrzucać śiwata do jednego wora,bo przyjaznie się z takimi osobami i wielbie je. Niemniej ten film nie robi w ogóle dobrej roboty. NIe polubiłam tego bohatera i w ogóle mnie jego los nie interesuje. Uznalam, że tutaj ważny jest może temat - a jeśli... to wolę Brokeback Mountain (piękny). I jeśli miałabym "uczyć" otwartości kogoś i pokazywąc, że miłość lgbt jest super i naturalna, to puściłabym mu tamten film a od tego trzymała daleko. Poza tym ten film jest okropnie nudny.

ocenił(a) film na 7
kinga_107

sama jesteś nudna.

kinga_107

Jeden z bardziej wyświechtanych frazesów: "uważają się za lepszych od innych". Jest jeszcze wersja: "jest lepszym człowiekiem od ciebie". Tak mówią ludzie, którzy słów "artysta" lub "filozof" używają wyłącznie w roli łagodnej obelgi.

ocenił(a) film na 5
kinga_107

Temat ciekawy, jednak wykonanie słabe. Długi czas wyczekiwałem na obejżenie tego filmu, jednak muszę przyznać że jestem zawiedzony. Prześladowanie społecznośći LGBT to z pewnością dobry materiał na film. Jednak w tym przypadku zawiódł najważniejszy element - gra aktorska. Dialogi strasznie drętwe przez co całość wypada sztucznie. Czy aktorzy nie mogli zagrać po prostu bardziej naturalnie ? Polacy chyba jednak potrafią kręcić filmów. Jest ciekawy temat i tło - polska wieś, mimo tego potencjał został zmarnowany. Dlaczego wszystko w naszych filmach musi być takie nudne, bez polotu ? Gdyby amerykanin obejżał ten film, pewnie by pomyślał że nasz kraj jest tak nudny jak ten film.

kinga_107

Ciekawych masz tych rodziców w takim razie, takich naprawdę wyjątkowo prostych. Byłam na tym filmie z ultrakatolicką babcią tuż przed jej 81 urodzinami, nie znudziła się, nie zezłościła i jeszcze polecała koleżankom jako film, który "każdy chrześcijanin powinien obejrzeć".

ghostwriter_for_rent

hahaha jasne ghostwriterze :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones